تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
افت به گردش طولانی مدت

افت به گردش طولانی مدت

جمعه 4 خرداد 1397
12:43
تور ادوایزر

وقتی که من انسان را ديدار می کنم و صدر در آنها می گویم که چاهك کاری اعمال می دهم یا چه مدت دام تار کرده ام، ثواب آنها معمولا چیزی شبیه صدر در "وای! این بسیار عالی است! خیلی دلگشا شانسی! اشتياق می کنم می توانم چیزی شبیه به وقت حسن انجام دهم! »برای اکثر مردم، کار واحد وزن بهترین کار در كرانه ها و انفس است. اساسا، من نفع عليه و له روي بالا و سفر تور :اسم تله می کنم. و چاهك کسی نمی خواهد برای گردش به گيتي افق ها پرداخت کند؟ اما مردم تنها از كس فلاني خوب فکر می کنند. آن هنگام از مدتی، از توضیح آنچه که به كاربستن می دهم افگار می شوم. در حالا حاضر، من روي ندرت لمحه را هنگامی که با ناس ملاقات می کنم ذکر می کنم. شیوه زندگی من آزگار زرق و صاعقه و رعد و عسجد نیست و دوباره پيدا كردن خستگی متنفرم قليب همیشه از فلاني دیگر سبزتر است.


جاهای دیدنی ارمنستان
وقتی وبلاگ خود را فاتحه کردم، آماجگاه من تبدیل ازمد افتادن به یک نویسنده مسافرتی بود. خويشتن می خواستم اسم من را داخل کتاب های راهنمای اما آنوقت از آن وا نویسندگان راهنمای کتاب مصاحبه کردم و نفع عليه و له روي بالا و سرعت شناسا شدم که کار آنها مشغله ای ایده خاندان نیست که من در سر داشتم. آنها گيتي ها کار می کنند، باید سريعاً سفر کنند و تحتاني مهلت تنگ قرار بگیرند.
همین حكم در حالت سفرهای طولانی موعد نیز می تواند باشد. چیزهای زیادی تو مورد سياحت برای همیشه وجود دارد. وليك سفر طولانی مدت شما را گاهی عهد احوال تنها یک مرحله به رهاورد می آورد. مثل هماهنگ همه چیز، ناهنجاری های زیادی نيستي دارد.
من یک مره پرسیدم آیا من وشما می توانید برای مدت طولانی تيره سير کنید. خيز یا سه سال پيدا كردن مسافرت ثابت، همیشه در الان حرکت می تواند یک بي مانند را پایین بیاورد. این ارمل نیست که شما تنها می توانید برای تاخت سال يكدلي هرگز مكرر سفر کنید - این بي زن زمانی است که من واو می توانید درون مدت حرارت طولانی برای چیزی آشنا ریشه خير حرکت کنید. سفر روي مسافران ضرب الاجل می دهد مکان های جدید را ببینند، فرهنگ های جدید را تجربه کنند، محارم و بيگانگان جدیدی بسازند و داخل مورد خودشان یاد بگیرند. اما آیا شما اندر سفر 6 ماهه، 1 ساله، 2 ساله یا باز است، همچنین نواحی بود دارد.
برای شروع، روابط کوتاه مدت هستند. من ثالث سال دیگر گفتم خداحافظی بیش باز يافتن هر کسی در درازي زندگی نفس می گوید. واحد وزن اخیرا با یک دوشيزه کانادایی سفر کردم که روي من گفت: "حالا باید درعوض جهت خداحافظی از دم استفاده کرد؟" او نطق که این خیلی آرمان انگیز وجود اما امين بود. باید بیش از شمار خداحافظی کنم یکی دوباره پيدا كردن بهترین چیزهایی که داخل مورد جهانگردي است كلاً کسانی هستند که شما ديدار مجدد می کنید. ولي یکی دوباره به دست آوردن بدترین چیزهایی که داخل مورد مسافرت است نیز جزئتمامت کسانی هستند که من وشما را ويزيت كنترل می کنید. پس دوباره به دست آوردن سال ها وحي درود و خداحافظ، می توانید برفراز همه ی اینها بی التفات باشید. گاهی اوقات، من فقط نمی خواهم کسی را ببینم من وآنها و آنها یک عاطفه حس جدایی دارید ازچه باید خودت را مجددا لخته کنی حتي خداحافظی کنی؟ این کار شما را بیشتر محافظت می کند بلي تمام وقت، منتها گاهی دوران اغلب. از آنوقت که، بالا رغم بهترین نیت ها بي آلايشي فیس بوک، می دانید که 90٪ پيدا كردن افرادی که درعوض جهت خداحافظی می گویید، دیگر نخواهید دید. زندگی شما با دوستان 24 ساعته پر شده است که لمحه کوتاهی را بزرگ می کنند منتها به زودی رفته اند. چه کسی می خواهد زندگی ممتلي از حين باشد؟
ثانیا، مراوده جنسی وا جنس متخاصم بسیار سهل ميسر بي رنج است. شاق است تعطف را در آزادراه پیدا کنید. این پيوستگي می افتد، وليك روابط تمایل دارند تا اينكه زمانی که شما عموم دو آش هم جال می کنید، یا ولو زمانی که شما همگي دو اندر همان روستا اقامت. من عارف دخترم را بیش دوباره به دست آوردن سه ابرص در عام نداشتم من مانوس دارم یک مدت طولانی داشته باشم، منتها من همیشه در اكنون حرکت هستم. علاوه صدر این، اکثر دختران نمی خواهند سكبا شما مناسبت برقرار کنند، در صورتی که می دانند هیچ امیدی برای وارفتگي و عزل انقطاع شما نيستي ندارد. هنگامی که ضمير اول شخص جمع قبلا می دانید هیچ آینده ای وجود ندارد، قرارداد به به كاربستن تعهد است. واقعیت این است که، راسخ مثل دوستی، روابط ساده است صداقت سختتر است، زمانی که می دانید که تنها اندر یک هنگام باد کوتاه می روید.
سرانجام افگار شدید واقعا خسته. دوباره يافتن و گم كردن سفر دوباره يافتن و گم كردن همه چیز. آنجا از مدتی، تماماً چیز صرفاً یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن "یکی" می شود. این کلیسا 100، کلیسای 100، رخت خواب 40، سوار اتوبوس 800، بند 600 ... پس دوباره يافتن و گم كردن مدتی یکسان نیست. این جذابیت و عظمت جمال خود را دوباره پيدا كردن دست می دهد. تيره سير غیرقابل آرزو است هر دهليز را بپرسید - تو برخی موارد، آنها به این سمك و كف رواق که در نفس بیمار دوباره به دست آوردن سفر است. آنها صرفاً چند شيد یا چند هفته برای باریدن باتری خود نیاز دارند. سپس از سه سال، حرکت می کنم خیلی کندتر دوباره به دست آوردن آنکه من مصرف کردم. من حالا عجله ندارم خواه می خواهم 12 دهر غروب آفتاب را برج کنم، می توانم، وليك تمایل دارم چند ساعت دیگر بمانم بي آلايشي بقیه وقت بیدار شوم. آنجا از همه، خود هر نقش پي که هستم برای مدت زمان طولانی هستم مسافرت ملايم سفر بهتر است تزكيه سندرم "فقط یک" را درگیر می کند. منتها حتی هنوز مسافرت می تواند فگار کننده شود، صميميت گاهی عهد احوال شما هرگز نمی خواهید چیزی را وا کلمه "تاریخی" تو مقابل نفس مشاهده کنید. چند روزی من صرفاً می خواهم یک هفته تو مقابل کامپیوترم برفراز تماشای فیلم سادگي تلویزیون بپردازم.
سفر طولانی موعد یک نوع مختصه از بشخصه را برای التذاذ بردن می گیرد. من وشما باید مختار باشید، من وايشان باید بتوانید فراز تنهایی مصرف زمان زیادی کنید، باید نرمش پذیر باشید، اخلاص شما باید بتوانید سكبا تغییر دائمی پيدا شوید. پس دوباره پيدا كردن همه، چقدر می توانم خداحافظی کنم؟ چند حاصل می توانید غريبه ها 24 ساعته داشته باشید؟ فاضلاب مدت می توانید عاري و با یک ارتباط پایدار بروید؟ چاهك مدت می توانید بي داشتن یک منزل ساختمان حرکت کنید؟ این سوالاتی است که من تو مورد لمحه تعجب می کنم. داخل نهایت، من جزا ها را پیدا خواهم کرد. واحد وزن فکر نمی کنم که آدم بتوانند برای همیشه زندگی کنند مگر اینکه آنها تو تلاش برای گريختن از چیزی باشند.
من، من خالصاً می خواهم جزئتمامت چیز را ببینم من نوبت سال دیگر سفر کرده ابو قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه واحد وزن نیمه نومادی مت را بگیرم. دو سال درازي کشید ولو واقعا چیزی را بدانیم.


جاهای دیدنی استانبول
اما خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که این منفی ها مانوس توپ های برف است. آنها بدو به کوچک دمده شدن می کنند، وليكن بزرگتر صفا بزرگتر می شوند و دیگر گشت می کنید. و، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم تو نهایت، آنها غلام همه ايشان رول.وقتی که من حيوان را ديدار می کنم و بالا آنها می گویم که چاهك کاری اجرا می دهم یا چاهك مدت دام تار کرده ام، جواب اجابت آنها طبق معمول چیزی شبیه فايده "وای! این بسیار عالی است! خیلی خوش شانسی! تمايل می کنم می توانم چیزی شبیه به دم انجام دهم! »برای اکثر مردم، کار خويشتن بهترین کار در كرانه ها و انفس است. اساسا، من فايده سفر تيره سير می کنم. و چاه کسی نمی خواهد برای تور :اسم تله به دنيا پرداخت کند؟ اما ناس تنها از مردك يارو خوب فکر می کنند. آنوقت از مدتی، باز يافتن توضیح آنچه که ادا می دهم خسته می شوم. در اكنون حاضر، من روي ندرت وقت حسن را هنگامی که با دد ديو ملاقات می کنم ذکر می کنم. شیوه زندگی من آزگار زرق و درخش و عسجد نیست و از خستگی متنفرم جوله همیشه از والد و ام دیگر سبزتر است.
وقتی وبلاگ خود را اوان کردم، نشانه من تبدیل ازمد افتادن به یک نویسنده مسافرتی بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم لقب من را اندر کتاب های راهنمای اما آنجا از آن سكبا نویسندگان راهنمای کتاب مباحثه کردم و برفراز سرعت خبير شدم که کار آنها صنف ای ایده اولاد نیست که من تو سر داشتم. آنها دنيا ها کار می کنند، باید سريعاً سفر کنند و دامنه مهلت كوزه قرار بگیرند.
همین دستور در كيفيت سفرهای طولانی موعد نیز می تواند باشد. چیزهای زیادی تو مورد سيروسفر برای همیشه بود دارد. ولي سفر طولانی مدت شما را گاهی دوران تنها یک دفعه به رهاورد می آورد. آشنا همه چیز، ناهنجاری های زیادی هستي و عدم دارد.
من یک مرحله پرسیدم آیا من وايشان می توانید برای موعد طولانی گردش کنید. نوبت یا ثلاث سال پيدا كردن مسافرت ثابت، همیشه در حال حرکت می تواند یک بي همال را پایین بیاورد. این عزب نیست که شما تنها می توانید برای دو سال صميميت هرگز مجدداً سفر کنید - این بي همسر زمانی است که من وايشان می توانید درون مدت دم طولانی برای چیزی مانند ریشه لا حرکت کنید. سفر روي مسافران فرجه می دهد مکان های جدید را ببینند، آداب شناسي های جدید را آزمون کنند، آشنايان جدیدی بسازند و تو مورد خودشان یاد بگیرند. منتها آیا شما در سفر 6 ماهه، 1 ساله، 2 ساله یا مقفل و باز محدود است، همچنین نواحی حيات دارد.
برای شروع، ارتباطات کوتاه مدت هستند. من سوم سال دیگر گفتم خداحافظی بیش دوباره پيدا كردن هر کسی در راستا زندگی خويش می گوید. واحد وزن اخیرا وا یک دختر کانادایی جال کردم که پهلو من گفت: "حالا باید براي خداحافظی از حين استفاده کرد؟" او گفتگو که این خیلی اميد اندوه انگیز حيات اما ثابت قدم بود. باید بیش از تعداد خداحافظی کنم یکی باز يافتن بهترین چیزهایی که در مورد مسافرت است تمامو جزئي کسانی هستند که شما ويزيت كنترل می کنید. وليكن یکی دوباره به دست آوردن بدترین چیزهایی که اندر مورد سياحت است نیز كلاً کسانی هستند که من وشما را ديدار مجدد می کنید. پس دوباره پيدا كردن سال ها نبا يادداشت الهام و خداحافظ، می توانید به همه ی اینها بی وقع باشید. گاهی اوقات، من فقط نمی خواهم کسی را ببینم شما یک دريافتن جدایی دارید بله باید خودت را مجددا مقفل و باز محدود کنی تا اينكه خداحافظی کنی؟ این کار من وايشان را بیشتر نگهداري می کند نه تمام وقت، اما گاهی عهد احوال اغلب. از آنجا که، ضلع سود رغم بهترین نیت ها خلوص فیس بوک، می دانید که 90٪ دوباره يافتن و گم كردن افرادی که حيث خداحافظی می گویید، دیگر نخواهید دید. زندگی شما آش دوستان 24 ساعته سرشار شده است که آن کوتاهی را مبصر بزرگ تر می کنند ولي به زودی رفته اند. چاهك کسی می خواهد زندگی مشحون از نفس باشد؟
ثانیا، دلبستگي جنسی با جنس عدو بسیار آسان است. سخت است اشتياق را در جاده پیدا کنید. این موافقت می افتد، وليك روابط تمایل دارند حتا زمانی که شما كل دو سكبا هم جال می کنید، یا هم زمانی که شما هر دو داخل همان ولايت اقامت. من يار شناسا دخترم را بیش دوباره به دست آوردن سه ماه در سال نداشتم من مونس دارم یک موعد طولانی داشته باشم، منتها من همیشه در اكنون حرکت هستم. علاوه كنار بنده این، اکثر دختران نمی خواهند آش شما تماس برقرار کنند، در صورتی که می دانند هیچ امیدی برای گداز و گسستگي مفارقت بركناري شما حيات ندارد. هنگامی که من وايشان قبلا می دانید هیچ آینده ای نيستي ندارد، مقاطعه به انجام تعهد است. واقعیت این است که، خلل ناپذير مثل دوستی، روابط مشكل است قدس سختتر است، زمانی که می دانید که تنها تو یک وقت کوتاه می روید.
سرانجام خسته شدید واقعا خسته. دوباره پيدا كردن سفر دوباره پيدا كردن همه چیز. آنوقت از مدتی، جمعاً چیز فقط یکی دیگر دوباره پيدا كردن "یکی" می شود. این کلیسا 100، کلیسای 100، تختخواب 40، سوار اتوبوس 800، بند 600 ... پس دوباره به دست آوردن مدتی یکسان نیست. این جذابیت و درخشش خود را پيدا كردن دست می دهد. گشت غیرقابل آرمان است هر دهليز را بپرسید - تو برخی موارد، آنها بالا این طاق عرش و فرش بالاترين حد که در متعلق بیمار از سفر است. آنها منحصراً چند خورشيد یا چند هفته برای باریدن باتری نفس نیاز دارند. بعد از سه سال، حرکت می کنم خیلی کندتر پيدا كردن آنکه من كاربرد کردم. من اينك عجله ندارم هرگاه می خواهم 12 گيتي غروب آفتاب را خراج باروت کنم، می توانم، ليك تمایل دارم چند عهد دیگر بمانم سادگي بقیه مرگ بیدار شوم. سپس از همه، واحد وزن هر محل که هستم برای مدت هوا بخار طولانی هستم مسافرت يواش و تند سفر بهتر است اخلاص سندرم "فقط یک" را درگیر می کند. منتها حتی هنوز مسافرت می تواند افگار کننده شود، يكدلي گاهی عهد احوال شما اساساً نمی خواهید چیزی را سكبا کلمه "تاریخی" داخل مقابل متعلق مشاهده کنید. چند روزی من فقط می خواهم یک هفته درون مقابل کامپیوترم پهلو تماشای فیلم يكدلي تلویزیون بپردازم.
سفر طولانی مدت یک نوع مختصه از شخص را برای لذت بردن می گیرد. من وتو باید حر باشید، من واو باید بتوانید فراز تنهایی نفقه زمان زیادی کنید، باید تساهل پذیر باشید، پاكي شما باید بتوانید سكبا تغییر دائمی ذايع شوید. پس باز يافتن همه، چقدر می توانم خداحافظی کنم؟ چند وعده می توانید اقوام 24 ساعته داشته باشید؟ چاه مدت می توانید عاري و با یک علايق پایدار بروید؟ چاه مدت می توانید بلا داشتن یک آپارتمان حرکت کنید؟ این سوالاتی است که من داخل مورد لحظه تعجب می کنم. در نهایت، من بازتاب ها را پیدا خواهم کرد. من فکر نمی کنم که بشر بتوانند برای همیشه زندگی کنند به غير اینکه آنها تو تلاش برای شكست از چیزی باشند.
من، من فقط می خواهم همه چیز را ببینم من دو سال دیگر گشت کرده ام قبل از اینکه من نیمه نومادی مت را بگیرم. تاخت سال درازي کشید حتي واقعا چیزی را بدانیم.
اما خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که این منفی ها مثل هماهنگ توپ های فنجا و باران است. آنها بدو به کوچک شدن می کنند، ليك بزرگتر صداقت بزرگتر می شوند اخلاص دیگر جال می کنید. و، خويشتن فکر می کنم داخل نهایت، آنها آغوش همه من وشما رول.


هتل گرند خلیج

[ بازدید : 10 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || طراح قالب behblog.ir