تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
آیا وبلاگنویسی مجله نگاری واقعی است؟

آیا وبلاگنویسی مجله نگاری واقعی است؟

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
6:26
تور ادوایزر

یادداشت Matt: ارچه من در شروع این پست را چند عام پیش نشر اشاعه کرده ام، اخیرا در مورد این موضوع خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم نزاكت مال را در سال 2016 بالا روز کنم!


هتل های باکو
در دوازده ماه) 2009، یکی باز يافتن جالب ترین مناظره ها در TBEX (تبادل تور :اسم تله وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که در تجارت وبلاگ نویسی و مكتوب كردن سفر بودند) اندر مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی جال "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید پهلو همان قدر خوب هستي و عدم روزنامه نگاری را چاپ کنید؟ آیا وبلاگ نویسان منحصراً به آدرس متفکر، دقیق و با تحقیق به نشاني نویسندگان سنتی بودند؟ مشهور کریس الیوت گفت که توفير بین طبع تصويرچاپي سنتی اخلاص محتوای آنلاین جدیدی را مشاهده نکرده است. وبلاگ نویسی فقط مجرد نگاری دیجیتالی بود، می توانست ضلع سود همان پيمانه چاپ خوبی بو و باید صدر در همان استانداردهای خراج برگردد که ما مجله نگاران شغل ای داریم.
اما جريده نگاران از مفاد اسلوب خود بیرون می آیند ولو بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند و وبلاگ نویسان روي دردسر می خورند حتي خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ مجله نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی طرف و كسب ای نیستند بي آلايشي وبلاگ نویسان نمی خواهند با یک طرز قدیمی و تو حال موت گاه کارهای ذات را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید تزكيه گویاتر از نوشتن است که اندر مورد افکار اخلاص احساسات شما جدال می کند، تو حالی که نشريه دفتر تنها نگاری در تحقیقات ايشان کمی بیشتر تحقیق، رسالت و بی طرفی را نشان می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند مجرد نگاری باشد، خلوص وقتی که ثانيه را داشته باشد، باید بالا همان استاندارد برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را اعمال می دهد که خوانندگان را شوربا همان کیفیت نامدار "املاک چهارم" (که ما تو ایالات متحده به متعلق گزارش می دهیم) آماده می کند.
اما صدر در نظر من درون مورد این سوال: "آیا جريده نگاری دام تار امروز به آدرس روزنامه نگاری نيكو و است؟" اندر سال 2016، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید بگویم که پاداش من یک جماد است.
یک تفارق بزرگ در کیفیت بود دارد. وبلاگ نویسی سفر به عمق واقعی که اندر روزنامه نگاری نشريه دفتر تنها نگاری سنتی نگاه می کنید نیست.
البته، معيار زیادی از وبلاگ های سفر بيرون وجود دارد. بعضی باز يافتن وبلاگ نویسان صدر در طور واضح، زمان، اهتمام و پژوهش بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم حيات یک ذيل بهتر، مختص داده اند. بسیاری پيدا كردن وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و پهلو وب سایت های وجود و غير نزدیک می شوند و با یکپارچگی، خلوص و تحقیقاتی که نامه نگاران صفا نویسندگان جهانگردي را كليشه می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
خويشتن بسیاری دوباره به دست آوردن وب سایت خير را بیش پيدا كردن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نیش ها خواندم. بعضی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگهای مالی که خوانده ام، برفراز طور کامل آش نمودارها بي آلايشي پاورقی ها حال بررسی اسكان می گیرند که مكانت مقالات آکادمیک را دارند. آنها به آشكارايي می دانند که چه چیزی داخل مورد آن صحبت می کنند و فراز سادگی آنها را روي یک وبلاگ می کشد کار خويش را. خود فکر می کنم نيز را می تهيه استعداد برای بسیاری باز يافتن سایت های گشت گفت. بسیاری دوباره به دست آوردن وبلاگ های بزرگ سفر بود دارد سادگي آنها در تمام اشکال و پيمانه آمده است. تو حالی که بسیاری دوباره به دست آوردن "سلام من تو ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها حيات دارد، سایت های زیادی بود دارد که بیشتر باز يافتن "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های گردش که موضوعاتی را مستورسازي می دهند و همچنین قاطبه نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های كمال يافته و غيرتام ایجاد می کنند سادگي واقعا کارشناسان هستند.


هتل های روسیه
اما متاسفانه، خود فکر نمی کنم این وضعيت بیشتر از حد بیشتر باشد. تو حقیقت، من در زبان "وبلاگ نویسی سفر" پايان می شود. برای من، اغلب نشان دهنده یک سبک نگارش كردن ناخوشایند است که مهمانخانه ها، مارک ها، محصولات قدس شرکت های تور را معلول می کند. وبلاگ نویس ها ازبيخ از دم استفاده نمی کنند یا قطعاً نمی توانند وقت حسن را تحمل کنند، سفرها
تقریبا همه تصور می کنند که تمامو جزئي سفرهای من مداخله یک طرف خارج از کشور پرداخت می شود (آنها نیستند)، و زيرا که كل وبلاگ زیر خورشید بالا نظر می رسد درون مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های پرداخت شده است. بیشتر وبلاگ نه بیشتر دوباره به دست آوردن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا خوش است. چیزی برای همه وجود دارد پاكي نحوه آهار پول برای شما كم ارزش است. هرگاه جامعه من وشما اهمیتی نمی دهد، من نمی خواهم.
اما وقتی صدر در این پرسش مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی گردش به عنوان روزنامه نگاری نوظهور است؟" خويشتن به اطراف نگاه می کنم صميميت می روم "نه، نه، نه".
دوستان صفا مربی من، جیسون، همیشه درباره مجله نگاری خدمات گپ زن می کنند صفا چگونگی کمک صدر در دیگران برای سيروسفر بهتر است. این درون مورد ترك كردن (محل) عمیق نمدار آبداده از توریستی روي طور ميانگين ممکن است، برای دریافت دانسته ها مورد نیاز برای تبدیل شدن به منبع. موافقم.
آنچه که در دبستان وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی گردش باید بالا یک مقياس بالاتری برگردد بي آلايشي باید دم را منحصراً به عنوان یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی به آنچه که ارتكاب داد" این كارداني است این سرویس است صميميت این الهام است
من مالوف دارم باز يافتن خودم به آدرس روزنامه تصوير آنلاین استفاده کنم. من گاه و كوشش زیادی برای تحقیق اندر مورد هر بريد گذاشتم. تو حالی که گاهی روزگار نوشتن خود ممکن نیست کامل باشد (من تقاضا نمی کنم که پايه یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، مفروضات و مجهولات را قبل پيدا كردن نوشتن دریافت می کنم. خود هم آن را سمك و كف رواق ای می خواهم که حتی در نزاكت مال قرار بگیرد. پیام Contiki واحد وزن یک حاضر خوب از این است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این معيار دقیق را نظارت کردم و اندر حالی که خويشتن این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، داخل حالی که ها و خير برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. حيوان به نظرات شما توكل دارند، وليك فقط اگر عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، كبد عزيز سال مسن خيس و حكيمانه تر، می گویم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز موافقم. من مجرد نگاری ساده و یا نگارش كردن طولانی موعد را اجرا نمی دهم. خود یک سخي آجیل قدس پیچ صفا مهره هستم آماج اصلی این وب سایت این است که به چه نحو شما را دوباره پيدا كردن A روي B مناسب در حالی که الهام بخش شما برای اعمال این کار. گاهی اوقات شاق (متاسفم، ویتنام)، اما من سعی می کنم صادقانه و عادلانه باشم.
و وقتی ضلع سود اطرافم تماشا می کنم، خیلی ساده دلانه نمی بینم. من قعر آخر زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی از بهترین وبلاگهایم را تو سال 2015 اسكان دادم، واقعا ساده بود، زیرا بسیاری پيدا كردن آنها را نظارت نمیکنم. من منحصراً نمی خواهم تو مورد سفرهای مطبوعاتی اخلاص تجربیات که من، استفاده کننده مسافرت، قطعاً در نفس شرکت نمی کنم، بخوانم. ايده آل انگیز است که وقتی با مصرف کنندگان روزمره درون رویدادهای علامت می دهد و گپ می کنم، اغلب درك می کنم وبلاگ لا باید باشند وا یک بذر نمک غمگين شده است زیرا محتوی به احتمال زیاد برای حين هزینه می شود.
ما فقط نمی دانیم که آیا می توانیم ضلع سود وبلاگ های سفر متكي کنیم (که مضمون دیگری است که در این نامه رسان مورد بحث استقرار گرفته است).
پس باز يافتن آنکه آرشیو خير را خواندم و اندر این پست تثبيت گرفتم، این خبرجويي را چگونگي بررسی ايستادگي دادم و تصمیم گرفتم که اندر حالی که چندین عام پیش نيستي که وبلاگ نویسی اندر سفر روي همان حد که منفرد نگاری بود، تكنيك نتوانسته است زندگی کند به ثمر خود.


هتل قصر الضیافه ۲

[ بازدید : 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || طراح قالب behblog.ir