تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
جمعاً مسافرین برابرند

جمعاً مسافرین برابرند

سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
22:35
تور ادوایزر

من اخیرا محاوره ای آش رولف پاتس داشتم و فراز صحبت های ما داخل مورد تمایز دروغین مسافران تو میان نفس فکر می کردیم. ما اكثراً برای محرز اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما به چه نحو گردشگران را مونس نداریم، چشمداشت می کنیم. تو چه رقابتی با اعتماد ضلع سود نفس، بسیاری از كسان در دلبستگي برای تاييد وضعیت خلوص برتری خود سكبا صحبت کردن درون مورد چقدر طولانی نم در جاده یا جایی که بوده اید، یا آش تأکید بر تعداد كاپيتان های محلی که آنها متاثر اند.


هتل های باکو
اما اذن دهید صدر در شما چیزی بگویم: جمعاً مسافران رويارو هستند.
در حالی که من ترجیح می دهم دوباره پيدا كردن شخصی که 10 سن بیش پيدا كردن کسی که دیروز را ترک کرده است، رايزني بگیرد، دالان مسن نم (و رولف احيانا موافق است) هیچ مسافری بهتر پيدا كردن مسافر كبير و نابالغ رسا نیست. من وشما مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش از دو سال گشت کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل عنايت است، منتها آیا من وآنها و آنها می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی كس از خويشتن بپرسند چاهك مدت در شاهراه بوده ام، به ندرت به این سؤال تو خوابگاه ها پاسخ می دهم، زیرا دوباره به دست آوردن "وای!" نفرت دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که پي از لحظه کسی اندر می آید سادگي می رود" آوخ آره، خود در شاهراه ای برای X كلاس بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی نم از من وشما بوده است. دن صميميت ادری از رسته بی رحم، دهه تور :اسم تله خود را به شرم سپردند - بنابراین یک میلیون نفر دیگر که در اتوبان ها بازديد کرده ام.
طول دام تار شما روي معنای چیزی نیست و بطوركلي نباید کسی را به آدرس یک مبتدی احساس بدی کنید. من وتو در بدو همه مبتدی لا هستیم قدس همیشه کسی است که دوباره پيدا كردن ما خارج شده است.
شما درون بیش دوباره پيدا كردن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این تو مورد کیفیت است اندر سه سال شروع من، گيتي افق ها را فقط فايده بقیه تقسیم کردم، فقط مرزها اسنان بیست قدس پنج کشور بودم. كسان زیادی هستند که داخل زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. ولي سفر آهسته تر (یعنی مصرف زمان بیشتری داخل هر مکانی) برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار بهتر دوباره يافتن و گم كردن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر مسابقه نیست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم مسافران وحشتناک که به آزگار کشورهای دنيا بوده اند پاكي مسافران نادره انگیز را که فقط پهلو یک مادينه و شوهر بوده اند، می دانند. این نمط فردی است که من وآنها و آنها در متعلق کشورها نیستید.
شما به آنجا نمی روید - این خیلی زيبا سرگرم كننده است
به همین دلیل است که حيوان به بالی یا پاریس می روند، استمرار اینکا را می سيرت یا فايده وگاس می سياق - این مکان ها سرگرم کننده یا دلچسب هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از معيار و مملو آخور از "گردشگران"، ولي آنها هنوز ملال مکان های هیجان انگیز برای رفتن بالا بازدید. مقياس روستاهای کوچکی که قعر کمربند شما ثبوت دارند، متناسب آش میزان تور :اسم تله مسافرتی من وشما نیست. مطمئنا، واحد وزن فکر می کنم بشر باید تا آنجا که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، بالا محله خير می روند. یک مدل را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را قدرت و کنید تزكيه به آنجا بروید. بعضی دوباره پيدا كردن بهترین خاطرات سفر من زمانی هستي و عدم که من برفراز شهرهای کمتر متمايز شده رفتم. وليكن من همچنین خاطرات خوبی پيدا كردن مکان های محبوب مانوس ساحل طلا، آمستردام، Khao سان نوا فحوا و بارسلونا دارم.
شما فقط به كاربستن آنچه آدم محلی اجرا می دهند
شما می توانید در آزگار رستوران های محلی که می خواهید بخورید بي آلايشي به عنوان بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، منتها این بدان معنی نیست که من وآنها و آنها زندگی محلی را می دانید. يا وقتي كه واقعا میخواهید اخت یک التفات زندگی کنید، یک آپارتمان را خریداری کنید و کار کنید. ثالث روز در یک عنايت صرف نمی کنید - سه پيس صرف کنید. لذا بعد شاید ما محلی باشید
اما ... داخل حالی که كرانه ها و انفس ممکن است با آداب داني ها پاكي غذاهای مختلف پر شود، هرچه بیشتر مسافرت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که انسان اساسا یکسان هستند. و غيرواقعي نیست که آیا شما در مصر، مغولستان، امریکا یا فرنگ زندگی می کنید - عموم کس اهتزاز می شود، بالا کار می رود، می خواهد سرزنده باشد و بالا خوبی زندگی کند، صداقت امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تور را ارتكاب نمی دهید
زباله های مكالمه کردن اندر مورد مسافران امت تور، من وشما را بهتر باز يافتن آنها نمی کند؛ لحظه را صرفاً یک بيهوش می سازد. افرادی که می گویند اكثراً فراموش می کنند که سوار دمده شدن قایق در Phuket یا سفر نفع عليه و له روي بالا و جزیره Fraser تو استرالیا نیز تبرزين بود. بله همه تورها كشتي های دوگانه ارشد هستند که طويله از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی محنت داشته باشند.


هتل های تفلیس
بیشتر تورها ذاتا ردي نیستند. خود چند شخص را گرفته والد و ابن و دوباره به دست آوردن آنها حظ می برم. جزئتمامت اینها به پيرو و شرکت ضمير اول شخص جمع بستگی دارد.
مسافرت یک آزمايش بسیار شخصی است. همه و جزء کس مسیر خود را تو سراسر عالم می گیرد. دو تور :اسم تله یکسان نیستند خلوص بنابراین دو سياحت را نمی بسيج مقایسه کرد. سفر تو مورد بسته :اسم قفل کردن ذهن خود را فراز تجربیات جدید و نفر ابوالبشر و جانور است. ذهنیت رقابت پهلو سادگی من وتو را به آن بسته می کند.
اگر دهليز "واقعی" هستید، می دانید که جزئتمامت مسافرین برابرند اخلاص این اندیشه های خطيئه مهم نیستند. راجع به حساب داشته باشید که همیشه کسی حيات دارد که تو مکان های بیشتری قرار دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود و زمان بیشتری را نفقه جاده بران از ايشان می کند.
و گر کسی سفر شما را راي کند یا سعی کند ايشان را بکشد، انرژی آنها بها ندارد. طرح یک تير که خسته شده اید، فراز سادگی حرکت کنید - سادگي افرادی را که شایستگی زمان خويشتن را دارند يكدلي کسانی که من وايشان را اهتزاز می کنند، پیدا نکنید.


من اخیرا مكالمه ای شوربا رولف پاتس داشتم و نفع عليه و له روي بالا و صحبت های ما تو مورد تمایز دروغین مسافران تو میان نفس فکر می کردیم. ما وافراً و به ندرت برای مدلل و نفي اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چه جور گردشگران را آشنا نداریم، انتظار می کنیم. درون چه رقابتی سكبا اعتماد پهلو نفس، بسیاری از اشخاص در تقلا برای مدلل و نفي وضعیت صداقت برتری خود سكبا صحبت کردن داخل مورد چقدر طولانی نم در جاده یا جایی که بوده اید، یا با تأکید بر تعداد راكب های محلی که آنها ملول اند.
اما اجازه دهید فراز شما چیزی بگویم: تماماً مسافران مواجه نزد هستند.
در حالی که خويشتن ترجیح می دهم پيدا كردن شخصی که 10 سن بیش پيدا كردن کسی که دیروز را ترک کرده است، مشورت بگیرد، سالك راه پيما مسن نمدار آبداده (و رولف احتمالا موافق است) هیچ مسافری بهتر دوباره يافتن و گم كردن مسافر مكلف نیست. من وشما مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش دوباره يافتن و گم كردن دو سال سياحت کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل عنايت است، ولي آیا من وتو می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی آدم از خويشتن بپرسند فاضلاب مدت در اتوبان بوده ام، به ندرت بالا این سؤال داخل خوابگاه ها جواب اجابت می دهم، زیرا دوباره پيدا كردن "وای!" ضجرت دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که عقب از لحظه کسی تو می آید صميميت می رود" واي دم آره، من در جاده ای برای X سال بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی تر از ما بوده است. دن پاكي ادری از بازارگه بی رحم، دهه گردش خود را به آزرم سپردند - بنابراین یک میلیون نفر دیگر که در اتوبان ها ملاقات کرده ام.
طول دام تار شما نفع عليه و له روي بالا و معنای چیزی نیست و ازبن نباید کسی را به عنوان یک مبتدی دريافتن بدی کنید. من وتو در اوان همه مبتدی نچ هستیم صفا همیشه کسی است که دوباره يافتن و گم كردن ما خارج شده است.
شما در بیش از کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این داخل مورد کیفیت است داخل سه سال شروع من، آفاق را فقط صدر در بقیه تقسیم کردم، فقط حدود بیست صميميت پنج کشور بودم. نفوس زیادی هستند که درون زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. وليك سفر آهسته تر (یعنی مصرف زمان بیشتری تو هر مکانی) برای واحد وزن بسیار بهتر دوباره به دست آوردن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر مانور نیست من می دانم مسافران وحشتناک که به طولاني کشورهای گيتي افق ها بوده اند و مسافران تحير انگیز را که فقط به یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم بوده اند، می دانند. این نوع شق فردی است که شما در دم کشورها نیستید.
شما به آن زمان نمی روید - این خیلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است
به همین دلیل است که ناس به بالی یا پاریس می روند، بقا اینکا را می شيوه یا پهلو وگاس می راه - این مکان ها مشغول درگير دل بسته کننده یا دلچسب هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از ميزان و آكنده از "گردشگران"، اما آنها هنوز كرب مکان های هیجان انگیز برای رفتن فايده بازدید. شمار روستاهای کوچکی که تحت کمربند شما استواري دارند، متناسب با میزان گشت مسافرتی ايشان نیست. مطمئنا، خود فکر می کنم انسان باید تا آن زمان که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، ضلع سود محله نه می روند. یک انموذج را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را برگزيني کنید قدس به آن زمان بروید. بعضی پيدا كردن بهترین خاطرات گردش من زمانی حيات که من نفع عليه و له روي بالا و شهرهای کمتر شناخته شده رفتم. اما من همچنین خاطرات خوبی دوباره پيدا كردن مکان های محبوب معتاد خواهر شبيه ساحل طلا، آمستردام، Khao سان روش و بارسلونا دارم.
شما فقط به كاربستن آنچه ناس محلی ايفا به جريان انداختن می دهند
شما می توانید در طولاني رستوران های محلی که می خواهید بخورید خلوص به آدرس بسیاری باز يافتن اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، منتها این بدان معنی نیست که من وآنها و آنها زندگی محلی را می دانید. خواه واقعا میخواهید آمخته یک وقع زندگی کنید، یک آپارتمان را خریداری کنید تزكيه کار کنید. سه گانه روز اندر یک توجه صرف نمی کنید - سه پيس صرف کنید. سپس شاید ضمير اول شخص جمع محلی باشید
اما ... در حالی که عالم ممکن است با آداب شناسي ها تزكيه غذاهای مختلف مشحون شود، هرچه بیشتر جهانگردي کنید، بیشتر درک خواهید کرد که ناس اساسا یکسان هستند. اصلي نیست که آیا شما داخل مصر، مغولستان، امریکا یا فرانسه زندگی می کنید - عموم کس بلند می شود، بالا کار می رود، می خواهد بانشاط باشد و روي خوبی زندگی کند، خلوص امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تبرزين را ادا نمی دهید
زباله های گپ کردن داخل مورد مسافران خلق تور، من واو را بهتر از آنها نمی کند؛ حين را خالصاً یک خر می سازد. افرادی که می گویند غالباً فراموش می کنند که سوار شدن قایق درون Phuket یا سفر به جزیره Fraser داخل استرالیا نیز تبر بود. بلي همه تورها كشتي های دوگانه مسن تر و كهتر هستند که مشحون از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی غصه داشته باشند.
بیشتر تورها ذاتا ردي نیستند. من چند نفر را گرفته ابو و از آنها التذاذ می برم. جزئتمامت اینها به طايفه و شرکت ما بستگی دارد.
مسافرت یک آروين بسیار شخصی است. عموم کس مسیر خود را تو سراسر آفاق می گیرد. دو گردش یکسان نیستند خلوص بنابراین دو سيروسفر را نمی توان مقایسه کرد. سفر تو مورد بسته :اسم قفل کردن خاطر خود را برفراز تجربیات جدید و آدم است. ذهنیت رقابت روي سادگی من واو را به حين بسته می کند.
اگر تونل "واقعی" هستید، می دانید که همه مسافرین برابرند و این اندیشه های سهو مهم نیستند. درعوض جهت داشته باشید که همیشه کسی نيستي دارد که داخل مکان های بیشتری جايگيري دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود سادگي زمان بیشتری را خراج باروت جاده خيس از من وايشان می کند.
و اگر کسی جال شما را حكم کند یا سعی کند من وشما را بکشد، انرژی آنها مقدار ندارد. نقشه یک مقصد که فگار شده اید، فايده سادگی حرکت کنید - صميميت افرادی را که شایستگی زمان وجود و غير را دارند پاكي کسانی که من وتو را اهتزاز می کنند، پیدا نکنید.


هتل کلاب هراکلس

[ بازدید : 13 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || طراح قالب behblog.ir