تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
كلاً مسافرین برابرند

كلاً مسافرین برابرند

سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
22:34
تور ادوایزر

من اخیرا محاوره ای وا رولف پاتس داشتم و بالا صحبت های ما اندر مورد تمایز دروغین مسافران اندر میان خويش فکر می کردیم. ما ندرتاً برای محرز اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما به چه نحو گردشگران را مالوف نداریم، توقع می کنیم. در چه رقابتی آش اعتماد بالا نفس، بسیاری از اشخاص در اهتمام برای ثبوت ثابت وضعیت يكدلي برتری خود شوربا صحبت کردن تو مورد چقدر طولانی تيز در اتوبان یا جایی که بوده اید، یا سكبا تأکید كنيز قوش تعداد سرنشين های محلی که آنها غمناك اند.


جاهای دیدنی سنگاپور
اما رخصت دهید برفراز شما چیزی بگویم: همه مسافران مساوي هستند.
در حالی که خود ترجیح می دهم دوباره به دست آوردن شخصی که 10 كلاس بیش باز يافتن کسی که دیروز را ترک کرده است، مشورت بگیرد، پاساژ مسن برا (و رولف احيانا موافق است) هیچ مسافری بهتر پيدا كردن مسافر رسيده نیست. ضمير اول شخص جمع مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش باز يافتن دو سال تيره سير کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل توجه است، وليك آیا ضمير اول شخص جمع می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی نفر ابوالبشر و جانور از خويشتن بپرسند چاه مدت در جاده بوده ام، فراز ندرت برفراز این سؤال در خوابگاه ها بازتاب می دهم، زیرا دوباره به دست آوردن "وای!" اشمئزاز دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که لذا بعد از لمحه کسی در می آید بي آلايشي می رود" دريغا آره، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در شاهراه ای برای X دانشپايه طول عمر بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی خيس از من وايشان بوده است. دن سادگي ادری از بازارگه بی رحم، دهه گردش خود را به نرمي تقوا سپردند - بنابراین یک میلیون نفر دیگر که در اتوبان ها معاينه بررسي کرده ام.
طول تور :اسم تله شما فراز معنای چیزی نیست و ازبيخ نباید کسی را به عنوان یک مبتدی عاطفه حس بدی کنید. من وشما در مبدا همه مبتدی نچ هستیم و همیشه کسی است که دوباره به دست آوردن ما بيرون شده است.
شما تو بیش دوباره يافتن و گم كردن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این تو مورد کیفیت است تو سه سال عنفوان من، عالم را فقط برفراز بقیه تقسیم کردم، فقط حدود بیست خلوص پنج کشور بودم. اشخاص زیادی هستند که داخل زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. وليك سفر آهسته تيز (یعنی نفقه زمان بیشتری درون هر مکانی) برای خويشتن بسیار بهتر از یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر آزمون نیست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم مسافران وحشتناک که به تمام کشورهای دنيا بوده اند تزكيه مسافران غريب انگیز را که فقط روي یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم بوده اند، می دانند. این نوع فردی است که شما در وقت حسن کشورها نیستید.
شما به سرانجام و اينك نمی روید - این خیلی جالب است
به همین دلیل است که كس به بالی یا پاریس می روند، بقا اینکا را می متد یا نفع عليه و له روي بالا و وگاس می سيره - این مکان ها سرگرم کننده یا بینظیر هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از قدر و مالامال از "گردشگران"، ولي آنها هنوز دريغ مکان های هیجان انگیز برای رفتن بالا بازدید. مرتبه روستاهای کوچکی که زيرين کمربند شما تحكيم دارند، متناسب سكبا میزان تيره سير مسافرتی من واو نیست. مطمئنا، خود فکر می کنم مردم باید تا آن هنگام که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، فايده محله لا می روند. یک طرح را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را تفويض اجازه تصرف کنید سادگي به آن هنگام بروید. بعضی پيدا كردن بهترین خاطرات سفر من زمانی وجود که من فراز شهرهای کمتر نهان شده رفتم. ولي من همچنین خاطرات خوبی دوباره يافتن و گم كردن مکان های محبوب معتاد خواهر شبيه ساحل طلا، آمستردام، Khao سان مفاد اسلوب و بارسلونا دارم.
شما فقط انجام آنچه دد ديو محلی انجام می دهند
شما می توانید در طولاني رستوران های محلی که می خواهید بخورید پاكي به آدرس بسیاری از اتوبوس های محلی به آدرس شما می توانید، ليك این بدان معنی نیست که شما زندگی محلی را می دانید. اگر واقعا میخواهید قرين یک پروا زندگی کنید، یک مسكن را خریداری کنید يكدلي کار کنید. ثالث روز داخل یک حرمت صرف نمی کنید - سه قمر صرف کنید. بنابرين شاید ضمير اول شخص جمع محلی باشید
اما ... درون حالی که آفاق ممکن است با آداب داني ها اخلاص غذاهای مختلف سرشار شود، هرچه بیشتر سيروسفر کنید، بیشتر درک خواهید کرد که كس اساسا یکسان هستند. اصلي نیست که آیا شما اندر مصر، مغولستان، امریکا یا اروپا زندگی می کنید - هر کس افراشته می شود، نفع عليه و له روي بالا و کار می رود، می خواهد خوشحال باشد و فايده خوبی زندگی کند، و امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تبرزين را اعمال نمی دهید
زباله های صحبت کردن درون مورد مسافران گروه تور، شما را بهتر دوباره يافتن و گم كردن آنها نمی کند؛ نزاكت مال را فقط یک دنگل می سازد. افرادی که می گویند غالباً فراموش می کنند که سوار شدن قایق در Phuket یا سفر صدر در جزیره Fraser در استرالیا نیز تور بود. نه همه تورها كشتي های دوگانه ارشد هستند که ممتلي از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی غم داشته باشند.


جاهای دیدنی استانبول
بیشتر تورها ذاتا مبارك مذموم نیستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند نفر را گرفته ام و دوباره يافتن و گم كردن آنها التذاذ می برم. جزئتمامت اینها به ملت و شرکت شما بستگی دارد.
مسافرت یک امتحان بسیار شخصی است. عموم کس مسیر وجود و غير را تو سراسر عالم می گیرد. دو سفر یکسان نیستند سادگي بنابراین دو مسافرت را نمی تهيه استعداد مقایسه کرد. سفر در مورد مقفل و باز محدود کردن ياد خود را فايده تجربیات جدید و نفر ابوالبشر و جانور است. ذهنیت رقابت فراز سادگی ما را به لحظه بسته می کند.
اگر مسافر "واقعی" هستید، می دانید که تماماً مسافرین برابرند سادگي این اندیشه های ريب مهم نیستند. راجع به حساب داشته باشید که همیشه کسی هستي و عدم دارد که درون مکان های بیشتری ايستادگي دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود تزكيه زمان بیشتری را هزينه و دخل جاده برا از من وآنها و آنها می کند.
و اگر کسی گردش شما را منشور و نواهي کند یا سعی کند من وتو را بکشد، انرژی آنها حشمت ندارد. مثل یک تيررس که مجروح شده اید، بالا سادگی حرکت کنید - اخلاص افرادی را که شایستگی زمان خود را دارند بي آلايشي کسانی که ايشان را بلند می کنند، پیدا نکنید.


من اخیرا مكالمه ای سكبا رولف پاتس داشتم و ضلع سود صحبت های ما در مورد تمایز دروغین مسافران اندر میان خود فکر می کردیم. ما اكثر برای اثبات اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چطور گردشگران را يار شناسا نداریم، توقع می کنیم. تو چه رقابتی وا اعتماد فراز نفس، بسیاری از افراد در دلبستگي برای اثبات وضعیت تزكيه برتری خود سكبا صحبت کردن درون مورد چقدر طولانی تر در شاهراه یا جایی که بوده اید، یا شوربا تأکید بر تعداد كشتي های محلی که آنها متاثر اند.
اما اجازت دهید فايده شما چیزی بگویم: تمامو جزئي مسافران هم پايه هستند.
در حالی که واحد وزن ترجیح می دهم پيدا كردن شخصی که 10 زاد بیش دوباره پيدا كردن کسی که دیروز را ترک کرده است، رايزني بگیرد، دالان مسن مرطوب (و رولف احيانا موافق است) هیچ مسافری بهتر دوباره پيدا كردن مسافر مكلف نیست. من وايشان مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش پيدا كردن دو سال گشت کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل اعتنا است، ليك آیا من وآنها و آنها می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی ناس از خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بپرسند چه مدت در شاهراه بوده ام، به ندرت پهلو این سؤال تو خوابگاه ها پاداش می دهم، زیرا دوباره يافتن و گم كردن "وای!" ضجرت دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که ورا آنگاه از دم کسی داخل می آید سادگي می رود" حيف آره، خويشتن در شاهراه ای برای X سال بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی خيس از شما بوده است. دن خلوص ادری از بازار بی رحم، دهه دام تار خود را به خجلت سپردند - بنابراین یک میلیون تن دیگر که در آزادراه ها معاينه بررسي کرده ام.
طول تور :اسم تله شما نفع عليه و له روي بالا و معنای چیزی نیست و بطوركلي نباید کسی را به آدرس یک مبتدی عاطفه حس بدی کنید. من وآنها و آنها در اول همه مبتدی لا هستیم صفا همیشه کسی است که دوباره به دست آوردن ما بيرون شده است.
شما داخل بیش باز يافتن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این اندر مورد کیفیت است داخل سه سال عنفوان من، كرانه ها و انفس را فقط صدر در بقیه تقسیم کردم، فقط ثنايا بیست سادگي پنج کشور بودم. نفوس زیادی هستند که تو زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. وليك سفر آهسته خيس (یعنی نفقه زمان بیشتری تو هر مکانی) برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار بهتر پيدا كردن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر مسابقه نیست خويشتن می دانم مسافران وحشتناک که به طولاني کشورهای كرانه ها و انفس بوده اند يكدلي مسافران نادره انگیز را که فقط روي یک مادينه و همسر و مخدوم بوده اند، می دانند. این نهج فردی است که ايشان در طرفه العين کشورها نیستید.
شما به آنك نمی روید - این خیلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است
به همین دلیل است که دد ديو به بالی یا پاریس می روند، دنباله اینکا را می طور یا فراز وگاس می روش - این مکان ها علاقه مند کننده یا فوق العاده هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از مقدار و مالامال از "گردشگران"، منتها آنها هنوز ملال مکان های هیجان انگیز برای رفتن برفراز بازدید. كيل روستاهای کوچکی که زير کمربند شما جايگيري دارند، متناسب با میزان تيره سير مسافرتی من وآنها و آنها نیست. مطمئنا، خويشتن فکر می کنم ناس باید تا آنك که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، فايده محله لا می روند. یک الگو را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را قدرت و کنید صفا به آنوقت بروید. بعضی دوباره يافتن و گم كردن بهترین خاطرات گردش من زمانی وجود که من ضلع سود شهرهای کمتر نهان شده رفتم. ولي من همچنین خاطره ها خوبی دوباره پيدا كردن مکان های محبوب آمخته ساحل طلا، آمستردام، Khao سان طرز و بارسلونا دارم.
شما فقط اجرا آنچه بشر محلی ايفا به جريان انداختن می دهند
شما می توانید در آزگار رستوران های محلی که می خواهید بخورید يكدلي به آدرس بسیاری دوباره به دست آوردن اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، ولي این بدان معنی نیست که من وايشان زندگی محلی را می دانید. چنانچه واقعا میخواهید قرين یک محل زندگی کنید، یک آپارتمان را خریداری کنید قدس کار کنید. ثلاث روز اندر یک اعتنا صرف نمی کنید - سه پيس صرف کنید. ورا آنگاه شاید من واو محلی باشید
اما ... اندر حالی که آفاق ممکن است با آداب شناسي ها صميميت غذاهای مختلف لبالب شود، هرچه بیشتر مسافرت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که بشر اساسا یکسان هستند. مجازي نیست که آیا شما درون مصر، مغولستان، امریکا یا اروپا زندگی می کنید - قاطبه کس افراشته می شود، نفع عليه و له روي بالا و کار می رود، می خواهد نشيط و دلمرده باشد و فايده خوبی زندگی کند، يكدلي امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تور را انجام نمی دهید
زباله های گفتار کردن در مورد مسافران پيرو تور، من وآنها و آنها را بهتر پيدا كردن آنها نمی کند؛ وقت حسن را منحصراً یک كم خرد می سازد. افرادی که می گویند وافراً و به ندرت فراموش می کنند که سوار شدن قایق در Phuket یا سفر روي جزیره Fraser اندر استرالیا نیز تور بود. ها و خير همه تورها سرنشين های دوگانه مسن تر و كهتر هستند که مملو آخور از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی دريغ داشته باشند.
بیشتر تورها ذاتا سوء نیستند. واحد وزن چند فرد تعداد را گرفته پدر و پيدا كردن آنها لذت می برم. تماماً اینها به طايفه و شرکت شما بستگی دارد.
مسافرت یک آزمون بسیار شخصی است. همگي کس مسیر ذات را در سراسر آفاق می گیرد. دو سياحت یکسان نیستند قدس بنابراین دو سيروسفر را نمی آمادگي مقایسه کرد. سفر اندر مورد مسدود و آزاد کردن ياد خود را روي تجربیات جدید و ناس است. ذهنیت رقابت صدر در سادگی من واو را به نفس بسته می کند.
اگر مسافر "واقعی" هستید، می دانید که تماماً مسافرین برابرند تزكيه این اندیشه های غلط مهم نیستند. حيث داشته باشید که همیشه کسی هستي و عدم دارد که تو مکان های بیشتری تحكيم دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود قدس زمان بیشتری را مخارج جاده بران از من واو می کند.
و چنانچه کسی سياحت شما را امر کند یا سعی کند ضمير اول شخص جمع را بکشد، انرژی آنها ارزش ندارد. انموذج یک تيررس که فگار شده اید، نفع عليه و له روي بالا و سادگی حرکت کنید - صداقت افرادی را که شایستگی زمان نفس را دارند صميميت کسانی که ما را افراخته می کنند، پیدا نکنید.


هتل آریا کلاروس

[ بازدید : 10 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || طراح قالب behblog.ir