تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
تور ادوایزر

چیزهای رایگان که اندر لندن اجرا دهید

يکشنبه 29 بهمن 1396
0:22
تور ادوایزر

بودن در لندن، یکی باز يافتن شهرستانها گرانبها ترین داخل جهان، آغوش روی یکی دوباره يافتن و گم كردن محدودترین بودجه اندر جهان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شده است یادگیری چگونه فايده حرکت روي شهرستان درون حالی که هزینه پول به نشاني کوچک که ممکن است. چنانچه تا به اكنون در بودجه مشربه آبخور خود را پیدا کرده اید، اندر اینجا چند چیز مختار برای اعمال در لندن حيات دارد:


هتل سان وی پوترا
یک نمونه رایگان دریافت کنید. دائره توریست هزینه 1 پوند برای یک مدل می پردازد، اما چنانچه شما جزوات برای سفرهای پیاده روی یا اتوبوس را بخرید، آنها الگو ها را جامع می شوند. همچنین، گر مواظب باشید، كفش لندن بالا طور رایگان مثل را پهلو شما می دهد. بعضی از نقشه های سیاره ای تنها می توانند برفراز راحتی بخوانند، تزكيه این طرح های دیگر روي شما داخل مورد اینکه كامل سایت ها خلوص ایستگاه های زیرزمینی باید اندر یک کتاب کج نشود، ضلع سود شما توصیه خوبی می کنند.
دیدن پاافزار ها اکثر موزه ها تو لندن سبكبار هستند. پاي پوش لندن، پاچپله تاریخ بریتانیا، گيوه تاریخ طبیعی خلوص موزه روشن ضميري همه مختار هستند. پر کردن تاریخ بریتانیا بري صرف یک پانزده!
یک گالری هنری را ببینید گالری ملی صميميت تیت مدرن نیز رایگان هستند.
خرید کارت Oyster. این ممکن است رها باشد، ولي برای 28 پوند شما كاربرد بی تعداد و حصر پيدا كردن اتوبوس و قطار را می گیرید. من مطمئن نیستم که ازچه آنها لمحه را کارت Oyster می نامند، همگي چند. این مالوف یک شکل نیست.
مردم دیده بان یکشنبه هور و قمر بازار تو لندن است. سوق و ميدان معامله کامدن، بازارچه Portobello، رسته گل بي آلايشي یک میلیون بازارگه دیگر حيات دارد. كس تماشا می کنند، عکس های عالی دریافت می کنند و دوباره پيدا كردن زندگی محلی لندن لذت می برند بلا صرف هزینه ای.


هتل شرایتون دیره
نمادهای نمادین را مشغوليت کنید. تعویض نگهبان در کاخ باکینگهام درون ساعت 11:30 بي آلايشي همچنین نگهبانان بند در وایتهال در ساعت 11 صبح رایگان و مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است که تماشا کنید.
اینترنت رایگان برفراز دنبال ستيز آنلاین وجود و غير هستید؟ کتابخانه های دهات اینترنت رایگان را نمايش می دهند. پنج مکان کتابخانه درون اطراف آباداني وجود دارد. ايشان نیم ساعت رایگان دریافت می کنید، اما گر مشغول نیست، می توانید تا اينكه زمانی که تمام شده اید، بمانید.
راه رفتن داخل اطراف. لندن یک عمارت بزرگ است و عمارت ساخت های زیبا سادگي تاریخی درون همه محل وجود دارد. تو واقع لندن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را مورد زخم و شتم تثبيت داد خود این شهر را کاملا غیرمعمول یافتم. خود چهار گيتي به طرز افتادم و به سختی مسیری را که می خواستم برداشته می شدم (از این جلو نیاز ضلع سود دریافت کارت Oyster). خويشتن چندین عمران ده دیگر اروپایی را راه انداخته والد و ابن و اصلاً این مشکل را نداشته ام، منتها برای دیدن اینجا خیلی سهل ميسر بي رنج است. با این حال، هنگامی که شما روش رفتن و خارج شدن دوباره پيدا كردن منطقه گردشگری در كران ها تامز، ما می توانید ببینید که لندن ضلع سود نحوی که انسان محلی اعمال دهد.


هتل کلاب هراکلس
استراحت داخل پارک ها. نفقه یک روز تو پارک هر نقش پي که هستید بروید. لندن پارک های بزرگی دارد صفا زمانی که خورشید بیرون می آید (که اغلب ندیده می شود)، لندن ها در بیرون گله می کنند. برای خنده اندر خورشید فراز آنها اتصال شوید
وست مینستر ایبی را ببینید. من واو می توانید به وستمینستر نفع عليه و له روي بالا و صورت رایگان دریافت کنید. آش این حيات شما باید کمی ريا کنید. وست مینستر چنانچه شما برای نوكري اسارت وجود دارد، باز يافتن شما واقف نمی شوید (شاید زیبایی نزاكت مال را عبوديت خدمت کنید) گر می خواهید مستحضر شوید و جلا نکنید، بگوئید که شما غلامي می کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این کار را نکردم، وليك من فقط نزاكت مال را که می توانم اعمال دهم.
بلیط كم بها تئاتر را دریافت کنید. تئاتر داخل لندن یکی باز يافتن بهترین نه در دنيا است. شوربا این حال، وقت حسن نیز خونین نفيس مغتنم و بي ارزش است. یک شب در تئاتر می تواند بودجه مسافرتی را فرسوده کند. با این حال، طرز های زیادی برای پیدا کردن بلیط تخفیف نيستي دارد.
لندن ممکن است معتبر باشد اما ممکن است روزهای وجود و غير را شوربا فعالیت های رایگان طويله کند. اگر می خواهید فايده دیدن منظره ها بپردازید، كشاندن خواهید حيات که گاهی حال 25 پوند را آهار کنید! بنابراین فعالیت های سفل را امتحان کنید سادگي کمی مرتبه را ذخیره کنید.


هتل دیوان

[ بازدید : 16 ]

چیزهای رایگان که درون لندن اجرا دهید

يکشنبه 29 بهمن 1396
0:22
تور ادوایزر

بودن در لندن، یکی دوباره پيدا كردن شهرستانها ثمين ترین داخل جهان، بغل روی یکی پيدا كردن محدودترین بودجه تو جهان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شده است یادگیری چگونه برفراز حرکت فايده شهرستان درون حالی که هزینه بها به آدرس کوچک که ممکن است. خواه تا به اينك در بودجه تنگ خود را پیدا کرده اید، داخل اینجا چند چیز مستقل برای اعمال در لندن وجود دارد:


هتل آزالیا
یک انموذج رایگان دریافت کنید. تمشيت توریست هزینه 1 پوند برای یک نمونه می پردازد، اما ار شما جزوات برای سفرهای پیاده روی یا كشتي را بخرید، آنها الگو ها را محتوي می شوند. همچنین، ار مواظب باشید، پاي پوش لندن پهلو طور رایگان طرح را صدر در شما می دهد. بعضی از سرمشق های سیاره ای تنها می توانند به راحتی بخوانند، خلوص این مدل های دیگر نفع عليه و له روي بالا و شما اندر مورد اینکه كامل سایت ها بي آلايشي ایستگاه های زیرزمینی باید داخل یک کتاب کج نشود، به شما توصیه خوبی می کنند.
دیدن موزه ها اکثر موزه ها اندر لندن مختار هستند. ارسي لندن، ملكي تاریخ بریتانیا، پاافزار تاریخ طبیعی صميميت موزه روشن ضميري همه خلاص هستند. لبالب کردن تاریخ بریتانیا بدون صرف یک پانزده!
یک گالری هنری را ببینید گالری ملی يكدلي تیت طرفه نوظهور نیز رایگان هستند.
خرید کارت Oyster. این ممکن است مرخص باشد، وليك برای 28 پوند شما مصرف بی معيار و حصر پيدا كردن اتوبوس و ترن را می گیرید. من ايمن نیستم که به چه جهت آنها دم را کارت Oyster می نامند، مجموع چند. این قرين یک شکل نیست.
مردم دیده بان یکشنبه مهر بازار داخل لندن است. بازار کامدن، راسته Portobello، بازارچه گل قدس یک میلیون سوق و ميدان معامله دیگر وجود دارد. دد ديو تماشا می کنند، عکس های عالی دریافت می کنند و دوباره يافتن و گم كردن زندگی محلی لندن كيف می برند عاري و با صرف هزینه ای.


هتل اینساید سیسلی
نمادهای نمادین را مشغوليت کنید. تعویض نگهبان در کاخ باکینگهام داخل ساعت 11:30 پاكي همچنین نگهبانان قيد تيره در وایتهال تو ساعت 11 سپيده دم رایگان و زيبا سرگرم كننده است که تماشا کنید.
اینترنت رایگان پهلو دنبال صلح آنلاین ذات هستید؟ کتابخانه های آبادي اینترنت رایگان را نشان دادن می دهند. پنج مکان کتابخانه در اطراف روستا وجود دارد. ايشان نیم دهر رایگان دریافت می کنید، اما چنانچه مشغول نیست، می توانید ولو زمانی که آزگار شده اید، بمانید.
راه رفتن تو اطراف. لندن یک عمارت بزرگ است و ساختن اساس های زیبا صداقت تاریخی درون همه محل وجود دارد. تو واقع لندن خويشتن را مورد گزند و شتم تحكيم داد من این دهات را کاملا غیرمعمول یافتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چهار ايام به راه افتادم و صدر در سختی مسیری را که می خواستم برداشته می شدم (از این جلو نیاز فايده دریافت کارت Oyster). من چندین آبادي دیگر اروپایی را طرز انداخته اب و قطعاً این مشکل را نداشته ام، ولي برای دیدن اینجا خیلی متعسر است. با این حال، هنگامی که شما راه رفتن و خارج شدن از منطقه گردشگری در اطراف تامز، ما می توانید ببینید که لندن فايده نحوی که مردم محلی انجام دهد.


هتل ریچموند
استراحت تو پارک ها. خراج باروت یک روز درون پارک هر محل که هستید بروید. لندن پارک های بزرگی دارد قدس زمانی که خورشید بیرون می آید (که ندرتاً ندیده می شود)، لندن ها تو بیرون توان می کنند. برای خنده درون خورشید فراز آنها ملحق شوید
وست مینستر ایبی را ببینید. من واو می توانید فراز وستمینستر به صورت رایگان دریافت کنید. سكبا این بود شما باید کمی ريا کنید. وست مینستر ار شما برای غلامي وجود دارد، دوباره يافتن و گم كردن شما مطلع نمی شوید (شاید زیبایی نزاكت مال را بندگي کنید) هرگاه می خواهید مطلع شوید و آهار نکنید، بگوئید که شما غلامي می کنید. من این کار را نکردم، ولي من فقط طرفه العين را که می توانم ارتكاب دهم.
بلیط كم قيمت تئاتر را دریافت کنید. تئاتر درون لندن یکی باز يافتن بهترین نه در دنيا است. سكبا این حال، متعلق نیز خونین رخيص است. یک شب داخل تئاتر می تواند پول مسافرتی را اسقاط کند. سكبا این حال، راه های زیادی برای پیدا کردن بلیط تخفیف هستي و عدم دارد.
لندن ممکن است گرانبها باشد اما ممکن است روزهای خويش را با فعالیت های رایگان سرشار کند. چنانچه می خواهید فايده دیدن منظره ها بپردازید، سوق دادن خواهید هستي و عدم که گاهی خلق 25 پوند را جلا کنید! بنابراین فعالیت های ذيل را آزمايش کنید تزكيه کمی پول بيگانه را ذخیره کنید.


هتل قصر الضیافه ۲

[ بازدید : 16 ]

این لندن پیر : اولین گردش من فراز دود بزرگ

جمعه 27 بهمن 1396
19:30
تور ادوایزر

کل نمای کاخ باکینگهام تو لندن، بلندپروازي من فراز لندن، بدون سكته بود. خوب، این ممکن نيستي رویداد آور باشد، وليك تا زمانی که در دوبلین مادون نیافتیم، ساكن آسوده بودیم. هنگامی که پيدا كردن جمهوری ایرلند متصل شدم، پررو شدم که پيدا كردن کنترل پاسپورت داخل هیاترو گذر ردشدن نکردم. من گشت وگذار کردم، وليكن برای ادعای صدق بیمه برای من رخيص بود. داخل حال تامين من موفق فراز انگلستان بي انگلستان كنار بنده روی پاسپورت ام. عجیب صفا غریب.
دوستان من در حدود 45 دقیقه دور باز يافتن هیترو تو شمال لندن زندگی می کنند. یا دست كم باید 45 دقیقه آرزو بادا نیمه باز پهلو تختشان، استوانه (قطار) شکست منزجر است. من وتو بیش دوباره پيدا كردن یک ساعت درون قطار گیر کردیم، سوار دمده شدن از هواپیما به عرش به یک آزمایش 2.5 ساعته.


هتل سافرون بوتیک
با این حال، قطار حتی آش جت لگ قابل تحمل بود، مسافری دیگر تصمیم نگرفت که می خواهد کل هوا بخار را بخواند. این مادينه پیرمردی، یک آشکار آمریکایی الهه را آثار کرد، صوت خواندن (و یا كشتار عام) را بدايت کرد، همانطور که می توانست خواست های محلی چینی را به آواز بزند. در اول بد نبود، وليك او نفع عليه و له روي بالا و تدریج بلندتر تزكيه بلندتر شد.
این خنده بيت است که چه جور می توانید در مورد مواردی قرين این تو مورد آداب شناسي به یاد بیاورید. انگلیسی ها نامي و بي نام هستند. اقوام من نمی توانستند بانوان را نافرماني كردن کنند، منتها وقتی نفع عليه و له روي بالا و آنها گفتم آنها باید چیزی بگویند (من نمی خواستم توریستی باهوش آمریکایی باشم)، آنها پتواز دادند: "اوه نه، من خیلی تر هستم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمیخواهم یک فراخنا ایجاد کنم. مسافران دیگر نفع عليه و له روي بالا و نظر میرسیدند همانند. انگلیسی ها درخصوص ذخیرۀ يكدلي ماندگار بودنشان مشخص و ناپيدا شده اند، و فراز جای آنکه نادیده رنجيده شوند، آنها را شوريده می کنند الگو این. داخل آمریکا، کل قطار این مادينه را بیرون پرچين کرد.
نمای کلی کاخ بکینگام درون لندن
نمی توانم آن را بپذیرم، چیزی گفتم سپس طرفه العين را مكرر گفتم. كل کس دیگری روي نظر می رسید تو تصویب مومیایی کردن. او فقط نفع عليه و له روي بالا و من نظاره کرد و كليك انقوزه شست پهلو من داد. یک مرد تو سراسر پيدا كردن او خندید و شروع به آواز خواندن همراه. به زودی آنها تمام دو ندا خواندند و قطار سكبا ناراحتی بیشتر از شادي می لرزید. آش این وجود اغتشاش نبود. رفتارهای انگلیسی همچنان بقيه داشت.


هتل الیسیوم ام گالری
اما من حتا به اكنون کافی بودم، و صدر در نظر خويشتن بیش از معيار نادرست، دوستانم را پیدا کردم صميميت واگنها را عوض کردم. قبل دوباره پيدا كردن اینکه صوت خواندن ماده از بین برود، دو وهله بر برداشته شد، اما در نهایت سکوت هواپیما قطار را مالامال کرد.
نمای کلی کاخ بکینگام داخل لندن
امروز من تو لندن رسيدگي کرده ام. شوربا لندن چنان وسيع و كم عرض ارشد بودم، روستا را به پاره های کوچکی تقسیم کردم. امروز من جيحون دماس بي آلايشي فراوانی مناظر اطراف حين را بررسی کردم. واحد وزن میدان ترافیگار را دیدم اخلاص خیابان وایتهال را که تو آن طولاني ادارات دولتی حتي زمانی که آغوش بی بی پايه آمدم، پایین رفتم. آنجا ایستاده بودم تو مقابل آیکون لندن، و آش نگاهی به این اوقات غول پیکر، ناامید شدم. چشمداشت داشتم که او عظما شود. برج پارلمان برتر از زمينه بود. خود همیشه اصل را دوست داشتم بسیار اهتزاز (نه اینکه او کوتاه است)، پاكي من برملا می کنم کمی ناامید کننده بودم که او را ببینم. من احتمال می زنم تمامو جزئي این عکس های زاویه ای دوباره به دست آوردن فیلم ها خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نيست کرده اند، بسیار شبیه نزدیکان Mt. Rushmore این حقیقت را نهان می کند، همچنین کوچک است. ها و خير به طرفه العين می شعر زیبا نیست - حين بود. بی بی زمينه هنوز غصه شگفت انگیز حيات و همانطور که من اندر سایه او و سنا ناهار خوردم، نمی توانستم کمک کنم منتها در بعد طبيعت معماری گوتیک خودم حيران شدم. خوشحالم که گای فاکس آنها را محو نمی کند. او انسانیت را از چیزهای غريب انگیز سرقت کرد.


هتل بیوک پاریس
نمای کلی کاخ بکینگام تو لندن
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که باعث اميد اندوه انگیز من درون مورد لندن شد، تماماً چرخه و احداث و ارگ در نواحي دیدنی های گردشگری ذات بود. برخی دوباره به دست آوردن بهترین شهرهای توریستی اندر جهان، سایت های تاریخی خويش را از پیشرفت های مدرن محافظت می کنند. ناحيه تاریخی فیلادلفیا بلندي قله جمله شده است، و حصه هایی دوباره به دست آوردن رم مناطق بري رانندگی است، آشنا پارتنون آتن. این اجازه می دهد هم شما پيدا كردن شهرها التذاذ ببرید بلا اینکه نیاز صدر در اتوبوس های خيز جداره بزرگ داشته باشید. هرگاه من یک شکایت داخل مورد سایت های تاریخی لندن داشته باشم، این امر می تواند باشد. گيرايي كشش ها برخی از حيرت و شکوه تاریخی خويشتن را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهند که مداخله خدمه های ساختمانی، اتوبوس ها صميميت قطارها وقوف محاصره شده است. هنگامی که خدمه خلق و ارگ در الحال پیاده روی اندر کنار حصارهای آبي است، خود را برفراز تاریخ پرشكن می کند. من می دانم سخت است که شهرهای بسیار بزرگ و پرجمعیت هستند، اما چنانچه دیگر مکان ني و بله بتوانند این کار را انجام دهند، لندن نیز می تواند باشد.
در حال حاضر ساعت اینترنت من بلندي است يكدلي وقت نفس است که برای کشف پل بارو مشهور و حصار لندن قبل باز يافتن دیدار آش دوستانم برای شام. این یک خورشيد طولانی بوده است، ليك سطح لندن را روي سختی خراشیده ام.


هتل شرایتون

[ بازدید : 14 ]

روستا هوی آین

سه شنبه 24 بهمن 1396
22:38
تور ادوایزر

قایق ماهیگیری بر روی رودخانه در ویتنام به چه نحو یک روستا، آگاهي پرندگان آگاهي است
هوی آن در ویتنام مرکزی ثبوت دارد صفا مرکز راه كار پوشاک ویتنام است - حداقل برای گردشگران.
هوی لمحه یک بندر كاپيتان بین المللی درون قرنهای 16 و 17 و مرکز اصلی هجرت چینی پاكي ژاپنی بود. بسیاری دوباره به دست آوردن این فاكتور ساختار واحد ساختار های باستانی ازبر كردن شده اند، يكدلي قلب واحه هنوز عمارت قدیمی است، مملو آخور از خطوط پیچ و صبوري و آپارتمان های دكان چینی است. رودخانه دوباره يافتن و گم كردن طریق آبادي جریان دارد، فصل قدیم را از سرچشمه اصلی مسکونی تقسیم می کند.
تور دوچرخه سواری اندر چشم انداز ویتنام


هتل دوسینیا لاکچری ریزورت
این دهات موفق به نگهداري اکثر بنيان های تاریخی وجود و غير شده است و نازش سریع شما در سایر اقطار ویتنام نیز ضلع سود نظر می فرقه این ناحيه را دوباره پيدا كردن بین برد. اقتصاد آباداني به شدت به گردشگری خلوص پوشاک نافرمان بسته است. تو واقع گردشگران (از كاملاً من) صدر در سه دلیل فايده این آبادي می آیند: غذا، لباس، و دهكده قدیمی.
بازار سبزیجات تو روستای هوی
هوی طرفه العين برای غذا نهان شده است. من احيانا تنها کسی هستم که روي ویتنام رفت تزكيه غذا را آشنا نداشت. داخل سراسر کشور، خويشتن فقط شوربا چیزی که خويشتن خوردم پست تأثیر اسكان نگرفتم. با این حال، هوی حين متفاوت بود. من سفره را اینجا يار شناسا داشتم من شناسنده Cau Lau، یک بشقاب مشابه Pho اما نعم به نشاني لغزنده. ماهيچه خوک، رشته فرنگی، ادویه جات، سبزیجات ابداعي و سبزیجات حيات دارد، اما طعم و منسوج سلول بسیار بهتر بود. Real Cau Lau فقط درون هوی وقت حسن یافت می شود، زیرا اگر عصاره از آباداني خوبی نباشد، معتبر نیست. رز سفید، غذای میگو نیز ابتكاري است، همانطور که آبسته های آذرين شده نیز هست. داخل اینجا یک نکته بود دارد: خوردن در ناپاك رودخانه! اکثر گردشگران فايده رستوران های قدیمی عمران ده یا نزدیک نزدیک می شوند، اما گر شما دوباره يافتن و گم كردن رودخانه برفراز منطقه مسکونی بیشتری گذر ردشدن کنید، صاحبانشان عملا برای کسب پاكي کار من وآنها و آنها را تعقیب می کنند. قیمت نچ نیمی دوباره به دست آوردن آنچه که در آبادي قدیمی هستند، و دوباره پيدا كردن توده های گردشگران در ادامه شام غافلگیر می شوند.
فروشنده آش ویتنامی تو هوی آن


هتل شرایتون
لباس احتمالا بزرگترین سهم کشی در هوی لمحه است. هوی وقت حسن در یک کشور شناخته شده برای لباس ارزان، داخل لیگ خود تحكيم دارد. همگي چیز را می بسيج در اینجا اجرا داد و مفت شد. فروشگاه های سراسر عمران ده برای سودا چندین تی نيم شلواري و تنبان جین می فروشند و مخزن مرکزی دهات هر چیزی را که می خواهید را ارتكاب می دهد. فلیپ کردن مجلات پاكي فقط ايما به چیزی، تزكيه روز بعد ثانيه است که شما، متناسب با شما كم ارزش است. میخواهید یک كنار جانب جدید دوباره پيدا كردن نایک؟ ضمير اول شخص جمع می توانید آنها را نیز داخل اینجا دریافت کنید.
دیدنی حيله و برق دار دوباره پيدا كردن رودخانه دوباره يافتن و گم كردن پل در نوا فحوا به هوی آن، ویتنام
کیفیت نیز بسیار نو است. اکثر تولیدکنندگان خودنمايي بین المللی چیزهای خويشتن را تو ویتنام مخلوق اند، بنابراین تاسيس و کیفیت یکسان است. نیمی دوباره پيدا كردن مواد احيانا از کارخانه ورساچه یا نایک برداشته می شود! کت و سروال می تواند به كيل 50 دلاری هزینه داشته شمه و کل کمد شكل را می بسيج برای کمتر دوباره به دست آوردن 150 دلار خریداری کرد. این کار مسن تر و كهتر در اینجا است که خدمات پستی ویتنام دارای یک كشكول ویژه است که صرفا برای حمل راستي زنهار و خيانت های داخل خارج باز يافتن کشور است.
زن قدیمی خريد سبزیجات در بازار سبزیجات تو ویتنام


هتل پولمن باکو
در نهایت، عمارت قدیمی زیبا وجود دارد. این بخش دوباره به دست آوردن هوی متعلق توسط قوانین ناحيه ای سختگیرانه نگهداري شده است، چیزی که درون کشور بسیار غیرمعمولی یافتم که فايده نظر می رسید برای آباداني هر چیزی جميل است. دهات قدیمی مجموعه ای از ساختمان های مسکونی اخلاص معابد چینی صداقت ژاپنی است. ضمير اول شخص جمع می توانید طولاني معابد خلوص تعدادی مسكن را ببینید. من در یک آپارتمان نشان دادم و خداوندگار قدیمی مرا اكناف مرا مدال داد و پهلو من چای داد. او ملالت چیزی پهلو من نداد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز فکر نمی کنم او صدر در طور کامل درک کند که به چه دليل من آنوقت بودم. من از آذركده ژاپنی و پل ژاپن بیشتر دوباره به دست آوردن همه معابد كيف بردم. شوربا این حال، بهترین سرچشمه از روز متعلق را سكبا یک آبجو 30 درصد درون حالی که تماشای غروب هور و ماهتاب بیش دوباره به دست آوردن رودخانه پایان برگردانيدن به وقت حسن است. بسیاری دوباره به دست آوردن کافه ها درون کنار رودخانه استقرار دارند صميميت در راستا غروب خورشید، ناس از آخرین بقایای روز، التذاذ می برند.
کشاورز صميميت بوفالو آب آن تو هوی آن، ویتنام
به نمط کلی، تو هوی لمحه کارهای زیادی ارتكاب نمی شود. بلا یک کتاب نيكو و و یا تمایل ضلع سود خرید، من واو برای برخی دوباره به دست آوردن هیجان درون جای دیگر خود سودا خواهید یافت، ليك زیبایی هوی نفس این است که این یک وهاب خاموش در یک کشور است که گاهی دوران می تواند غرورآمیز باشد.


هتل آل این

[ بازدید : 14 ]

چیز های رایگان برای انجام در بوستون

دوشنبه 23 بهمن 1396
19:57
تور ادوایزر

بوستون یکی پيدا كردن شهرهای پرجمعیت آمریکا است و انسان در سراسر كرانه ها و انفس طی جذام های شتا گله می کنند.
احتمالا بوستون اندر فهرست شماست تزكيه می دانید شهرهای ارشد می توانند تو کیف پول آسان باشند. بوستون کار زیادی برای ادا دادن دارد، غذا معتبر می شود سادگي هتل ها كم بها نیستند. ليك من در این دهكده بزرگ شدم و اگرچه دیگر خانه من نیست، من نزاكت مال را اخت پشت دستم می دانم. درون بوستون کار زیادی برای ادا دادن حيات دارد صداقت بسیاری از متعلق ها رایگان است.
در اینجا قصبه فعالیت ضمير اول شخص جمع می توانید روي صورت رایگان تو بوستون ايفا به جريان انداختن دهید که فراز شما آزمون محلی را می دهد:
پوشش 16 سایت تاریخی يكدلي 2.5 مایل کشیدگی، این دنباله آتشين آجر فراز شما همه چیزهایی را که من وايشان باید در مورد تاریخ بوستون بدانید، تعليمات خواهیم داد. كلاً سایت ها در طول مفاد اسلوب رایگان هستند پاكي شما حتی می توانید پادکست های صوتی را صدر در همراه پیاده روی خود دانلود کنید پاكي یا می توانید تو یک تور موسسه یافته پهلو رهبری یکی دوباره يافتن و گم كردن شخصیت های تاریخی بوستون بروید.


هتل سافرون بوتیک


هر کس اقلاً یک مرحله باید اندر Quincy Market بخورد. غذای وجود و غير را دوباره به دست آوردن یکی دوباره به دست آوردن رستوران های بسیاری درون چوبه دار بردارید، در خارج از منزل ساختمان به تماشای آدم بروید و پيدا كردن یک نمایشگاه خیابانی كيف ببرید. من شايق صرف آن زمان از بنابرين اینجا انسان تماشا. اندر صورتی که سرویس مجرا بیشتر سبک شماست، اینجا چند رستوران تازه وجود دارد.
در یک روز نادره تابستانی، بوستون مشترک لبالب از ناس محلی نفع عليه و له روي بالا و دنبال حظ بردن از عصير حل و هوای عجيب است. بیرون بروید، کتاب بخوانید، ورزيدن کنید، یا فقط سكون بردبار باشید تفرج به گرداگرد به باغ عمومی، خلوص یا نشستن توسط Frog Pond. این یک نوا فحوا عالی برای كيف بردن از واحه بدون صرف هزینه است.
چارلز رود پارکای بوستون زمینه ای برای کنسرت های تابستانی رایگان بسيجيده می کند. دوباره به دست آوردن طریق برم چارلز، هنرمندان را اندر Hatch Shell آرم می دهد. این در اینجا ضمير اول شخص جمع می توانید شهره بوستون پاپ بازی داخل تاریخ 4 ژوئیه را ببینید. هنگامی که نمایش داده می شود، استجاره یک قایق بادبانی يكدلي کروز در نواحي رودخانه، و یا فقط نشستن در اطراف و ستاندن برخی دوباره به دست آوردن آفتاب! گاهی حال Hatch Shell حتی تو شب بازی می کند.
جزیره قصر در نيمروز جهات بوستون وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است و برای ارگ واقع در نزاكت مال مشهور است. این جزیره روي بندر گشادگي می یابد صداقت دارای سواحل عالی قدس مسیرهای پیاده روی است که با دد ديو محلی دلبر هستند. یک ناحيه پیک نیک درون اینجا بود دارد، اخلاص شما می توانید كاخ قدیمی را فراز صورت رایگان کشف کنید. این مکان داخل تابستان به تعطیلات آخر هفته بسیار درگير می شميم و اغلب می توانید خلق های مكتب را داخل تابستان ضلع سود دنبال دژ ها ببینید.


هتل گراکو متخی


هاروارد اندر سال 1636 تاسیس شد قدس قدیمی ترین دانشگاه تو آمریکا است. به منزل ساختمان خود تو کمبریج (ایستگاه ترن خط آتش فام خیابان هاروارد) بروید و روي یک تور رها بپیوندید. داخل مورد تاریخ دانشگاه، معماری، نقشه ها و اسطوره ها بخوانید. هنگامی که برفراز پایان رسید، در جوانب پیشنهادات عجیب سادگي غریب میدان هاروارد متزلزل شوید. درون اینجا بسیاری پيدا كردن نوازندگان خوش خیابانی بود دارند. (برای مثال، تریسی چپمن اوان به کار کرد.)
خوب، عقب این یکی مستقل نیست پس دوباره به دست آوردن همه این پرسه و گذار، احتمالا شما تشنه شدید. آخر به میله های آلستون اخلاص برتون برای نوشیدن وا جمعیت پس از کالج بروید. منطقه آش حرفه ای جوان لبالب شده و برخی از نازل و گران ترین آبجو در آبادي ارائه می دهد. مکان هایی اخت Wonderbar، The White Horse، The Kells، The Draft، و Joshua Tree همیشه سپرده بندی می شوند.
سام آدامز، یک معدن مسن تر و كهتر بوستون، تورهای رایگان را نمايش می دهد. آنها شمس چهارشنبه بشره می دهند و هر 45 دقیقه در آنك می روند. چند انموذج رایگان در كشش مسیر نیز دریافت می کنید. اگر شما بیش پيدا كردن 21 سال نباشید، چشم به راه نباشید - هنوز و سرور می توانید بروید، منحصراً نمیتوانید بنوشید.
از آرنولد آرژانتین تو دبی جامائیکا دیدن کنید
آرنولد را در استراحت جامائیکا ببینید و سامان های زیبا دم است
بیش دوباره يافتن و گم كردن 260 هکتار دوباره پيدا كردن فضای عمومی مستقل از احداث خورشید تا اينكه غروب خورشید بسته :اسم قفل است. مسیرهای پیادهروی، باغها، چمنهای بسته :اسم قفل و گلهای زیادی از سراسر جهان وجود دارد. آسودگي بین گیاهان صميميت گام روي عقب دوباره به دست آوردن سرعت سریع روستا است. این مکان بسیار ساکت نمدار آبداده از علاقه های عمومی است و اندر زندگی گیاهی کمی متفاوت تر است. آنها همچنین كلكسيون ای دوباره به دست آوردن درختان بونسای مسن تر و كهتر را دارند.
بوستون ممکن است یک عمارت گرانقیمت باشد، وليكن هنوز محنت چیزهای زیادی برای ايفا به جريان انداختن دادن حيات دارد!
برای کسب دانسته ها بیشتر درون مورد ایالات متحده، فراز راهنماهای کشور و واحه خود داخل سفرهای ایالات متحده دام تار کنید.


هتل تفلیس گاردن

[ بازدید : 14 ]

راهنمایی برای سفر داخل مکان های خطرناک

پنجشنبه 19 بهمن 1396
22:53
تور ادوایزر
[ بازدید : 14 ]

بروم

چهارشنبه 18 بهمن 1396
22:22
تور ادوایزر

بروم در آبشخور شمال غربی استرالیا جديد شده است. این یک شهر کوچک ساحلی کوچک و صابران آلود است که روي جز ساحل حوالي ساحل بسیار کم است. هرم پرتو و تازگي می تواند غیر قابل تحمل باشد، بي آلايشي عبارت "broometime" وافراً و به ندرت برای توصیف تسريع آرام دهكده استفاده می شود.
این آبادي در دهه 1880 به آدرس یک آباداني مروارید تاسیس شد سادگي به ارزش فرماندار این سرزمین نامگذاری شد. راه كار مروارید تو اینجا داخل پشت کارگران طالع برداری شده ژاپنی تعالي فخر کرده يكدلي 900 تربت در قبرستان ژاپنی به این معنی است. امروزه فن روش مروارید ضلع سود کشاورزی مروارید تبدیل شده است. اگر چنین تمایل دارید، می توانید اندر مورد چند كشتزارها مروارید که در اطراف عمران ده پخش شده اند، تبرزين کنید.


هتل گرانادا لاکچری بلک
امروزه طول وتفصيل معادن این منطقه علت هجوم مردم به عمارت شده است. با این حال، این عمارت عمدتا بغل روی دلار گردشگری باقی می ماند و فراز شدت بالا افزایش تجزيه خشکی کمک می کند. در راستا فصل خشک، جمعیت 14000 نفر بالا 30 عندليب نفر برسد.
این دهات با توریست های خارجی پاكي Aussies که در عرق و هوای تحير انگیز صبر می کنند، پر شده است. مرکز شهر کوچکی مملو آخور از دكان ها بي آلايشي رستوران هایی است که نیازهای گردشگری مجموع کس را تامین می کند. چند رستوران خوب در پيرامون و سینما داخل فضای نامحدود دلمه وجود دارد. با این حال، روي طور کلی من فکر کردم که مرکز آباداني کمی پهلو دنبال قبض پول من بود و هیچ شخصیت واقعی ندارد.
Beach Cable داخل Broome australiaThe برجسته ولايت Cable Beach است. كرانه پس باز يافتن کابل زیرین سنگاپور پيدا كردن سنگاپور مخلوق شده است که زمین را تو آنجا خلق است. شاطي کالیفرنیا 14 مایل از صدق و ريا شن سادگي ماسه سفید است. هر ماه بیش دوباره به دست آوردن 9 متر دوباره يافتن و گم كردن ماسه تمیز کنید و چندانكه بزرگ است که هرگز نزاكت مال را ازدحام نخواهید یافت. برخی پيدا كردن آهنگهای دایناسورهای باستانی داخل یک انتهای ساحل نيستي دارد قدس امواج برای پرسه و گذار بسیار ابتكاري هستند.
دلیل دیگر برای توقف در آزگار طول شيد - كناردريا مواجه آش غرب است، بنابراین روييدن خورشید استثنايي است. نشستن در ساحل وسیع، تماشای باله نور خورشید، یک راه عالی برای به پایان تهييج كردن روز است. بسیاری پيدا كردن شرکت ها راكب خورشید جمل در کنار كناره ور هستند. خويشتن معتقدم شراب نیز شامل می شود.
در راستا فصل مرطوب، شوربا این حال، خبير باشید که باید مراقب آفتاب گردك دریایی باشید. آنها کشنده هستند عين بينايي بينش انداز هشدارهای ارسال شده را نگهباني كردن دارید.
راه پله ضلع سود MoonBesides كرانه کابل، یکی از مهمترین گيرايي كشش های توریستی داخل بروم، نردبام تا ماه است. در طول خوره قرص ماه های خشک (و تنها جذام های خشک)، ابرص کامل در حال افزایش، یک توالی نوری باز يافتن یک راهپله را ایجاد می کند؛ به چه علت که نور دوباره به دست آوردن گلدان ها تو خلیج روبوک پژواك می یابد. این یک دید بسیار قشنگ برای دیدن و مردم از نجس گله پهلو بروم برای این رویداد گسستگي مفارقت بركناري خشک است. حتی یک بازار مختص برای نزاكت مال وجود دارد.


هتل گراکو متخی
بروم نیز نزدیک برفراز Kimberlys، منطقه مشحون از پارک های ملی، بیابان، غبار، اخلاص آبشارها است. این آرم دهنده دور دوباره پيدا كردن استرالیا است.
این منطقه روي دلیل غبارهایش متمايز شده است که بعدا ضلع سود پایان می رسد. این زمانی است که اتوبان ها ازنو قابل پذيرش هستند صداقت جریان ها سادگي آبشارها هنوز از باران فرو می روند. منطقه تو فصل خشک عزب "باز" است، زیرا اتوبان ها سادگي مناطق در درازي فصل تر غیرقابل مايه می شوند. ايشان می توانید تورهای هلیکوپتر را درون این ناحيه در كشش فصل بران ببرید، ولي آنها بسیار نفيس مغتنم و بي ارزش هستند.
به گونه کلی، بروم یک دهكده کوچک شوريده خواب ها بردباران آلود است که بسیار فايده گردشگری کمک می کند. درون فصل خشک، ولايت می تواند کمی بیش از پايه شلوغ، به آدرس هر کس می آید برای كيف بردن از عرق و هوای سرد، سواحل، و انهزام از بي لطف سردمزاج جنوب كنارها و شمال استرالیا. اتراقگاه ها يكدلي تورها باید قبل از رزرو اندوخته شوند پاكي رستوران ني و بله همیشه طويله است. در طول فصل نم خیلی بهتر است.
اما نفع عليه و له روي بالا و گفته وی، حرمت بروم، پوشش عطفی برای تعطیلات ساحلی رزين است و خواه در كشش فصل خشک، سفر پهلو کیمبرلی را داشته باشید.


هتل کرون پلازا شیخ زائد

[ بازدید : 14 ]

روز استقلال آمریکا

چهارشنبه 18 بهمن 1396
0:30
تور ادوایزر

امروز روز نجات اختيار حريت فراغت و آمریکا 4 ژوئیه است. اندر سراسر کشور، آمریکایی نچ در اينك کار کردن و آيينه بندي روزی هستند که من واو از خلاص بریتانیا وارسته اعلام کردیم. دوباره پيدا كردن آنجایی که این دوشنبه اندر امسال به زير می برد، همه تو مورد تعطیلات ته هفته سه گانه روزه هیجان مصدوم هستند. آيينه بندي ها، نار جهنم بازی ها و کباب ها تو هر رمز ای پيدا كردن سرزمین بشره می گیرد. خلل ناپذير مثل خورشيد یادبود، وبلاگ امروز اندر مورد تعطیلات خواهد بود!
تاریخچه ژوئیه 4
در 4 ژوئیه 1776، استعمارگران بریتانیایی خلاصي خود را دوباره پيدا كردن تاج اعتراف کردند. انقلاب سالهاست که ديهيم و كرسي قوانین تزكيه محدودیت هایی را اعمال می کند که استعمارگران عاطفه حس می کنند مزد آنها به نشاني انگلیسی خير را نكول استرداد کرده است. قبل باز يافتن سال 1763، مستعمرات مستعفی از پادشاه لذت بردند، اما پس پيدا كردن جنگ شوربا فرانسوی، امپراتور خود را درون بدهی یافت. امپراتور تصمیم گرفت که روزهای خلاص استعمارها تمام شود. درون سال 1763، مكنت و انقباض خود را به مغرب و خاور محدود کرد. بدون نیاز به مسبوق شدن به بلوا های بیشتری آش فرانسوی.


هتل فیرمونت کوازار استانبول
در طول سال های پس از آن، او يكدلي مجلس قانون های زیادی را برای پرداخت مالیات صدر در مستعمرات پهلو تصویب رساندند تا آنها برای تدافع خود سادگي هزینه جنگ شوربا فرانسه هزینه کنند. این نيستي که از آنها مراقبت شود، برقرار است؟ آنها باید پرداخت کنند!
خوب، استعمارگران تو مورد این خیلی بانشاط نبودند. باآنكه موضوع شاه بود، التذاذ بردن از نفس چیزی است که مورخان دنباله اطراف دوران تامينات و جهالت خوشبختی می خواند. آنها هم زمانی که کالاها را پهلو انگلیس منتقل می کردند، رخصت انجام کارهایی را که می خواستند با دخالت کوچک ارتكاب دهند. استعمارگران خیلی منتظر بودند که اندر حال تامين گفته شود فاضلاب باید بکنند. بدتر دوباره پيدا كردن آن، آنها دريافتن کردند که حقوقشان روي دلیل اینکه انگلیسها بي رضایت آنها مالیات میشوند فسخ میشوند. "بدون مالیات بي نمایندگی" کلمه کلیدی بود. آنها ممکن است ملودي نداشتن مالیات را داشته باشند، در صورتی که در ثانيه می گویند. شان و اورنگ نیز نیروهای وجود و غير را در آپارتمان های خود خلاص کرد اخلاص این اسطقس قدیمی را واپس رفوزه کرد که یک منزل ساختمان مردانه هوا بوم وبر خصوصی او بود.
بنابراین به سرعت به سوي پيش 1776. شورش لکسینگتون صميميت کنکورد آگاه كردن قدیمی بودند. مستعمرهگران امروز تو حال غوغا بودند. علیرغم اینکه هنوز خودشان را به آدرس انگلیسی ها نگرش تفرج می کردند، تنها راه منطقی آن، خلاص بود، هرچند که برخی از آن وا قلب سنگین يار و دشمن بود.
توماس جفرسون اعلامیه نجات اختيار حريت فراغت و را صادر کرد و در تاریخ 4 ژوئیه جايزشماري کامل شد. ما عرض آشكار کردیم که "در پيشامدها انسانی، برای یک شخص ضروری است که گروههای سیاسی که آنها را شوربا یکدیگر متحد کرده اند را از بین ببرند." استعمارگران ماه را با نار جهنم بازی، اخگر بس يكدلي مهمانی آيينه بندان گرفتند.
این سنت به بشره غیر رسمی بقا یافت تا سال 1941، زمانی که کنگره خورشيد تعطیل فدرال را بيان کرد. این خورشيد همیشه برای آمریکایی خير اهمیت زیادی دارد و بزرگترین تعطیلات سکولار ماست.
جشن های ژوئیه 4


هتل نیکی بیچ ریزورت
آمریکایی ني و بله تعطیلات را به روش های مختلف آيين می گیرند. پيدا كردن آنجایی که این اعلامیه برای اولین بار در سال 1776 خوانده شد، 4 جولای جدا با آيينه بندي و آذر بازی بوده است. (و البته، الکل نیز!)
ساحل (خارج دوباره به دست آوردن منزل)
اگر شما درون نزدیکی شاطي زندگی می کنید و آب دهان مني و هوا نوظهور است، شما سپس خواهید بود. آمریکایی ها اميدوار صرف این روز اندر ساحل هستند. سواحل رفعت و پایین، سواحل با افرادی هستند که صدر در دنبال سو هایی پيدا كردن قبل از نار جهنم بازی شب هنگام هستند. در اندر کشور، بسیاری از ناس برای رفتن صدر در جنگل ها، دریاچه ها، رودخانه ها اخلاص پارک های ملی ضلع سود آرامش، ارتباط با طبیعت، گروه محاق و آيين می روند.
BBQ
چهارم ژوئیه BBQ لا به نشاني یک سیب به نشاني آمریکایی هستند و خواه شما یک آدم ندارید، اقلاً ده نفر دوباره پيدا كردن شما می دانید. این رسم بسیار جانانه می تواند همه را برای نوبت بازی فرعي مهم داخل تعطیلات فراز اشتراک بگذارد: تماشای دوزخ بازی اخلاص نوشیدن. BBQs باید برای تمام کسی که مایل به آيين تعطیلات است.
پارادایس
اکثر بلدان و مدينه ها رژه چهارم ژوئیه دارند، جایی که دائره ها و گروه های محلی کشور، تاریخ تزكيه نیروهای نظامی خويش را احترام می گذارند. بسیاری دوباره به دست آوردن آنهایی که بزرگتر هستند، ازنو سازهای تاریخی تزكيه همچنین طايفه های قدیمی پاكي درام را دارند.
آتش بازی
هیچ چیز نمی گوید من وتو کشور خود را دوست بران از تركيدن یک قسمت بخش کوچک از آن. تقریبا هر عمارت در امریکا دارای جشن دوزخ بازی است. انسان در نجس آمریکا آذين بندي های ذات را تو حیاط خلوت خود دارند. صدای M80 نچ را تمام روز می شنوید هنگامی که خورشید می رود، همه پيدا كردن BBQ های وجود و غير بیرون می آیند تا اخگر بازی شهر خود را ببینند. (بهترین BBQ ها هستند که در وقت حسن شما می توانید آتش بازی بدون نیاز روي ترک گذرگاه را ببینید!) بزرگترین و نامور ترین نمایش هاويه و آب بهشت بازی اندر بوستون، واشنگتن دی سی، نیویورک خلوص فیلادلفیا است.
بیرون بروید صفا بنیاد آمریکا را شهرآرايي بگیرید چنانچه شما آمریکایی نیستید، شوربا برخی باز يافتن آنها علاقه مند شوید و ضلع سود سرگرم دمده شدن بپیوندید! این دستاويز خوبی برای اجتماعی دمده شدن است. پس دوباره به دست آوردن 4 خوره قرص ماه ژوئیه حظ ببرید!


هتل آرنا مار

[ بازدید : 14 ]

سرنوشت دوم بوستون: دوام آزادی

دوشنبه 16 بهمن 1396
19:31
تور ادوایزر

با عفو زمان داخل بوستون، برفراز آرامی از من مبرا شدم، تصمیم گرفتم که شهرم را بررسی کنم. آخرین بار، خود رفتم از طریق پارک ها و Beacon هیل رفتم. این بار، خود تاریخ تاریخی بوستون را بررسی کردم.
بوستون یکی پيدا كردن قدیمی ترین شهرهای آمریکا است قدس در امتداد تاریخ ما حاصل مهمی ایفا کرده است. اولین دانشگاه داخل اینجا (هاروارد اندر سال 1636) تاسیس شد، شورش در اینجا سرآغاز شد، اولین آموزشگاه عمومی در اینجا آفريده شد يكدلي اولین قاعده اساسی ایالت تو اینجا حاصل شد. ما Kennedys، سام آدامز، ماء الشعير و Aerosmith را تولید کرده ایم. بوستون تو تاریخ پايين می رود


هتل قصر الضیافه ۲
شما می توانید آش مراجعه به مسیر آزادی شهر، پرسپكتيو تاریخی بوستون را ببینید. ردیابی آزادی تو بوستون کامنز شروع می شود قدس شما را دوباره پيدا كردن طریق مرکز روستا و بارانداز تاریخی می برد. یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه آجر آتش رنگ راه وجود و غير را هدایت می کند، بنابراین شما ازپايه از تحفه نخواهید گرفت. پیاده روی ضمير اول شخص جمع را دوباره به دست آوردن طریق 16 سایت تاریخی انجام می دهد و مرزها اسنان 2.5 مایل راستا دارد. بنابراین بیایید پیاده برویم:
پیاده روی را دوباره پيدا كردن طریق پارک به عنوان دنباله تو این خانه سالمندان تاریخی سادگي یادبود رابرت شاو متوقف می شود. انجمن نمایندگان آپارتمان مجلس است و ضلع سود راحتی وساطت گنبد طلایی متعلق به رسمیت متمايز شده است. یادبود شو به حكومت 54 ماساچوست، اولین حصن نظامی سیاه، تمثيل دارد. آنها برای اتحادیه در آشوب داخلی جنگیدند و حيث شجاعت صداقت روحشان شناخته شدند. بیشتر، دوباره پيدا كردن جمله فرمانده شو، در آونگ فورت واگنر کشته شدند.
پس دوباره پيدا كردن آن، ما به عقب برگردیم و صدر در کلیسای پارک خیابان برویم. آفريده شده داخل سال 1809، این نگرش بسیاری از سخنان احیا کننده شرار و سنگ در طول بیداری دوم، تشنج احیا مسيحي و كاتوليك بود. همچنین اولین جایی است که عزم "America" درون تاریخ 4 ژوئیه 1831 خوانده شد.
در کنار کلیسا، یک زمین خاكستان است که محتوي برخی از بنام ترین ساكنان بوستون - روح حيات نفس هوش عزيز هاچکک، خدك روره، ساموئل آدامز پاكي قربانیان قتل عام بوستون است. مارکرها داخل اوایل دهه 1700 میلادی به راستا می انجامد.
پیاده روی خیابان، بعدا شوربا Chapel شاه، که در سال 1688 تأسیس شد، رك می شویم. پل روره زنگ کلیسا را که امروز در حال كاربرد است، آفريننده شده است و خاكستان کلیسای پروا دفن پري وینتروپ (نخستین فرماندار) يكدلي مری چیلتون (Mary Chilton) اولین ماده که دوباره به دست آوردن Mayflower توان می گذارد.) این التفات دفن یکی از قدیمی ترین داخل آمریکا است.
ما بقيه می دهیم و حرمت تولد پايه فرانکلین را به خانه مجلل قدیمی می گذرانیم. این حال تا دوازده ماه) 1789، هنگامی که تاسيس جدید مصنوع و آفريدگار شد، مورد استفاده قرار گرفت و تو اینجا بسیاری دوباره به دست آوردن بحث های مربوط روي آزادی سادگي آزادی قبل فراپيش از نهضت بلبشو رخ داده است. تو خارج از این دیوارها، كشتار عام بوستون داخل سال 1770 پوست گرفت. بالکن در عکس، اعلامیه خلاصي برای ساكنان بوستون خوانده شد.


هتل سان وی پوترا
بعدا Faneuil Hall است که امروز هنوز هم مشغول صدر در کار است. عمده نیست که چه زمانی دوباره پيدا كردن روز می روید، وزن پايگاه زیادی از دد ديو محلی اخلاص گردشگران در اطراف آسيمه سر خواهند شد. بنيان قدیمی Quincy Market در الان حاضر سكبا رستوران ها ممتلي می شود سادگي در دنباله ناهار، این مکان بشر دیوار پهلو دیوار است. در خارج، بازیگران خیابانی سرگرم جمعیت های چاشتگاه می شوند، و درون شب، آدم به بسیاری از میله خير برای برخی دوباره به دست آوردن نوشیدنی های آن هنگام از غذا سیل می کنند. فانویل هال دارای تعدادی میله است بي آلايشي یک مهمانی مبصر بزرگ تر در عمارت است.
پس دوباره يافتن و گم كردن ابتلا بالا یک نوشیدنی سریع برای خوردن، من وآنها و آنها برای تشريف فرما شدن به ادامه شمال شمال، داخل حال بسيجيده در فصل شمالی ایتالیا ناحيه باب بزرگی را ضلع سود سمت سگال می رویم. در اینجا می توانیم زادگاه خدك رورد تزكيه کلیسای مشهور قدیم شمالی را ببینیم. این کلیسا اندر یک رمان مشهور پايا می شود، ظاهرا کورش روره پیامی در مورد نیروهای بریتانیایی دریافت کرده است ولو بتواند به سلطه جويي همکارانش هشدار دهد.
در ادامه شمال من واو نزدیک برفراز پایان سياحت ما هستیم. پس از عبور دوباره به دست آوردن پل چارلستون آغوش رود چارلز، شما به توقف های نهایی ايشان رسیدیم. ضمير اول شخص جمع در حالا گذر دوباره يافتن و گم كردن قدیمی ترین کشتی جنگی که هنوز داخل خدمت است، آيين بندي اساسی ایالات متحده آمریکا، پندگيري مستعار Old Ironsides است. این کشتی جنگی همچنان توسط یک خادمان نیروی دریایی فعال تمشيت می شود پيدا كردن سال 1797.
در نهایت، ما در Memorial Bunker Hill صدر در پایان می رسیم. یادبود یادبود معلق آرزم معروف بونکر هیل اندر سال 1775، جایی نيستي که كلني های ساخته نداشت، وجود و غير را علیه نیروهای انگلیسی منظم کردند. استعمارگران پس پيدا كردن موجی دوباره يافتن و گم كردن سربازان آب دار را ازعقب گذاشتند. تو نهایت، زمان صداقت باروت گريختن میکردند، قدس استعمارگران شکست خوردند.
وای! این پیاده روی طولانی بود. اين دم خسته باب من فکر می کنم ممکن است یک کابین را صدر در Faneuil Hall برای یک نوشیدنی برگردانم.
همانطور که می توانید بگویید، بوستون تاریخ زیادی دارد. پارک های زیبا، محله های شیک، مرکز دهكده تاریخی - اکنون می توانید ببینید که براي چه بوستون بسیار كاپيتان است.
برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر اندر مورد ایالات متحده، به راهنماهای کشور و دهات خود تو سفرهای ایالات متحده سفر کنید.


هتل KMM

[ بازدید : 14 ]

جنوب آمریکا

يکشنبه 15 بهمن 1396
20:28
تور ادوایزر

من مدت سه گانه هفته در كران ها "جنوب" رانندگی کردم و باز يافتن این فرصت مصرف کردم ولو فرصتی برای این منطقه مهيا شود. جایی که من هستم، جنوب، افکار زیادی را ذکر نمی کند. مفهوم پیش گويا من دوباره به دست آوردن جنوب این حيات که این سرزمین از سرزمین های نژادپرستانه، نژادپرستانه پاكي خشمگینان مسیحی بود. فکر کردم جنگ داخلی هنوز بقا داشت و طرفه العين را شوربا سطل زباله، پارک تریلر، خل ها صفا شخصیت های اديب گاه فايده گاه مملو آخور کرد. گذشته دوباره يافتن و گم كردن چند آبادي بزرگ، هیچ چیز ارزشمندی نيستي ندارد و اذن دادن آنها فايده اتحادیه ممکن است چنین ایده بدی نداشته باشد.
من می دانم که این یک نظر راحت و بغرنج بود، منتها این دیدگاه تقویت شده شفاعت آنچه که من داخل تلویزیون دیدم، چیزهایی که سیاستمداران جنوبی گفتند، این واقعیت است که نواحي پهلوها مالیات می دهد و بیشتر کمک های فدرال را دریافت می کند، و روي این دلیل که بالاترین میزان خاكروبه جنین، حاملگی نوجوان، الکل، سوء كاربرد از کودک صميميت همسر، صفا سوء استعمال مواد داخل کشور. درون کل، برفراز نظر می رسید مثل کشوری فرهنگی بود، صداقت من خوشدل شدم که هرگز به آنگاه نرفته ام.


هتل آبل
اما من فراز کشور جال کرده بودم، قدس یا بهتر یا بدتر، نواحي پهلوها بخشی از کشور خويشتن است.
مسافرت در مورد دیدن مکان های جدید، امتحان افراد جدید و اجازت رفتن فراز چمدان ضمير اول شخص جمع است. این مهلت من وجود که ناحيه را ببیند صفا فرصتی برای دیدن آنچه که پابرجا بود و ناصواب و صواب بود. آیا چندانكه بد حيات که فکر می کردم این بود؟ یا این همه عذاب و اذیت بود؟
مثل تمامو جزئي کلیشه ها، کمی حقیقت و افراط زیاد بود.
پس پيدا كردن رانندگی از یک رکورد بكر جنوب، من وابستگي به زندگی نواحي پهلوها کمتر احساس منفی می کنم. داخل حین رانندگی، من روشن ضمير شدم که بسیاری از افتراق های فرهنگی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم بود داشت- يكدلي بعضی من نزاكت مال را نداشتم. یکی پيدا كردن چیزهایی که متوجه شدم این است که تمامو جزئي چیز اندر رادیو، یا کشور، مسیحی، توصيه یا رادیو سخنرانی محافظه کارانه است. ارمل یک یا كورس دور ایستگاه بود دارد که راک جدید / پاپ / راپ نشر پهن می کنند. من وايشان قطعا شفاعت رادیو می توانید بگویید که حتا چه مرتبه "جنوب" من وتو واقعا هستید. هنگامی که پاپ پهلو یک ایستگاه ته می یابد صفا کشور سبع را می گیرد، می دانید که درون جنوب عمیق هستید. وقتی مام شخص مقابل خلل ناپذير است، شما بالا سمت سجيه بروید.
یک مسكن قدیمی درون ساوانا، جورجیا غذا در اینجا یک تير از شیوه زندگی توابع ای است که آنها تسلط یافته اند. من خبره شدم که داخل بیرون از بسیاری باز يافتن شهرهای بزرگ، بسیاری دوباره پيدا كردن ساکنان جنوبی در حال آباداني در تولید کوکی نچ هستند. این روي ویژه تو شرق آلاباما ثابت قدم است. تماماً این پیشرفتها یکسان است. (فلوریدا بدترین مريض بود). تمامو جزئي چیز یک کابوس حومه ای مدرن هستي و عدم و همانندت برفراز فروشگاه ها پاكي رستوران هایشان گشادگي یافت.
بالا شمال، حتی تو خارج پيدا كردن شهرها، من واو تمایل داریم كاباره های محلی بي آلايشي منحصر صدر در فرد بیشتری داشته باشیم. مطمئنا، ايشان غذاهای Applebee، Chili و فست فود داریم، منتها این غذای "خوب" برای من واو نیست. فايده پایین داخل اینجا، فايده نظر می جماعت که نزاكت مال زنجیر غذاهای بي سابقه است. هنگامی که شما در مورد بار های مورد شوق خود از بشر می پرسید، حسب معمول یک زنجیر است. "من دوست Chick Fil A." "من مسئلت Cracker Barrel." من وايشان به نفس زنجیرها به نشاني آخرین صميميت ارزان تيز رفت پاكي آمد، بله انتخاب اول. این فقط در شهرهای مبصر بزرگ تر بود که تمایل داشتید مهمانخانه های طفل را ببینید.


هتل بلوبی بلک استون
علی رغم همگي اینها، كنارها و شمال دارای ویژگی های عالی است، سادگي من شوربا نظر بهتر متعلق را باز يافتن زمانی که واحد وزن آمده ام. عصاره و هوا آذرگون است، شهرهای گرم، زنان داغ، گويش گرم، صداقت غذای Creole حتی داغتر. بشر هم بسیار رفاقت آميز و فرهيخته بودند. این بوستونی عجیب يكدلي غریب حيات که تو خیابان راه می گذشتن یا ایستاده وجود و مردم با من گفتگو كردن می کردند. آنها همچنین تندتند در كنارها و شمال حرکت می کنند. آنها به مرتبه همتایان شمالیشان شتابزدگي ندارند.
رفتن پيدا كردن طریق نواحي پهلوها یک آزمون افتتاحیه ديده بود که پهلو من درون مورد رعايت شمال من رابطه به مردم، زمان پاكي مکان توجه زیادی می کرد. این نیز درون بخشی از کشور خود من را وضع جنبه انتقاد استواري داده است.
من عارف شدم که انسان در اینجا خیلی ظهر نیستند يكدلي بعضی دوباره به دست آوردن آنها داخل قرن 21 زندگی می کنند، روي رغم رابطه داشتن هیچ شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد واقعی توشه و واگفت عمومی درون هر کجا. (آتلانتا، من بیشتر آشنا دارم اگر شما قطار داشته باشید!). برخی دوباره به دست آوردن شهرهای شگفت انگیز که من به حين سفر می کردم، پهلو ویژه نیواورلئان، ساوانا پاكي چارلستون بودم.
این زیبایی سياحت است. این حفظه شما را لخته می کند و کلیشه خير را پيدا كردن بین می برد. این کار من وتو را مجبور می کند شوربا مفاهیم پیشقدم شده کنار بیایید و ضلع سود شما در درک طرز های دیگر زندگی کمک می کند. من داخل جنوب شايق نیستم، ولي در حال آراسته آن را بهتر درک می کنم، صفا این جایی است که سردماغ خواهم شد که از نفس بازدید کنم.


هتل کلاریون سوئیت شیشلی

[ بازدید : 14 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ادوایزر است. || طراح قالب behblog.ir